Juventus mógł liczyć na Vlahovicia, Frosinone nie przestraszyło się Bianconerich [WIDEO]

Juventus pokonał w pierwszym sobotnim meczu 17. kolejki Serie A z Frosinone Calcio (2:1). Kolejne trafienie w szeregach Starej Damy zaliczył Dusan Vlahović.

Dusan Vlahović
  • Juventus wrócił na zwycięski szlak po remisie z Genoą
  • Stara Dama pokonała Frosinone Calcio, ale wygrana nie przyszła turyńskiej ekipie łatwo
  • W ekipie z Turynu grali Wojciech Szczęsny i Arkadiusz Milik

Juventus z przedświąteczną wygraną

Juventus w roli zdecydowanego faworyta podchodził do potyczki z Frosinone Calcio. Niemniej zespół z drugiej połówki tabeli liczył, że na swoim stadionie może pokusić się o niespodziankę.

Wynik spotkania został otwarty już w 12. minucie. Swoje premierowe trafienie w Juve zaliczył Kenan Yildiz, popisując się świetną indywidualną akcją, a także celnym uderzeniem. Do przerwy więcej goli nie padło.

Tymczasem w drugiej połowie niespodziewanie w 51. minucie do wyrównania doprowadził Jaime Baez. Wojciech Szczęsny starał się stanąć zawodnikowi rywali na drodze, ale bezskutecznie.

Bramkę na wagę wygranej dla turyńczyków zdobył Dusan Vlahović. Serb wykorzystał dośrodkowanie z boku boiska i strzałem głową zapewnił wygraną Juventusowi.