Wymowne słowa legendy Milanu. “Allegri zakończył moją piłkarską karierę”

Na portalu "Football Italia" ukazał się fragment autobiografii byłego znakomitego napastnika Filippo Inzaghiego. Włoch opowiedział, dlaczego postanowił zawiesić buty na kołku w 2012 roku. Padły tam gorzkie słowa w kierunku Massimiliano Allegriego.

Filippo Inzaghi
Obserwuj nas w
IMAGO/Ulmer/Lingria Na zdjęciu: Filippo Inzaghi
  • Filippo Inzaghi zdecydował się napisać autobiografię
  • Na jednym z portali ukazał się fragment tej książki
  • Włoch opowiedział, dlaczego postanowił zawiesić buty na kołku

“Odrzucił to, nie chciał mnie już w szatni”

Portal “Football Italia” postanowił opublikować fragment autobiografii byłego znakomitego napastnika Filippo Inzaghiego. Włoch opowiedział w nim, dlaczego postanowił zakończyć piłkarską karierę latem 2012 roku. Padły tam gorzkie słowa w kierunku Massimiliano Allegriego – byłego szkoleniowca Milanu obecnie pracującego w Juventusie.

To Allegri zakończył moją karierę piłkarską. Właściwie wiosną 2012 roku Milan i ja doszliśmy do porozumienia w sprawie przedłużenia mojego kontraktu o rok. Byłbym ważnym człowiekiem w szatni, która w tak krótkim czasie straciła Maldiniego, Pirlo, Nestę, Gattuso oraz Seedorfa – opowiadał Inzaghi.

Niestety Allegri odrzucił to, nie chciał mnie już w szatni i powiedział dyrektorom, prosząc, aby mój kontrakt nie został przedłużony. Dla mnie to był poteżny cios – dodał mistrz świata z 2006 roku.

Sprawdź także: Kluby z Arabii Saudyjskiej szykują oferty za defensora FC Barcelony

Komentarze