Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik fot. Grzegorz Wajda

Impas w negocjacjach Milika z Napoli

Wprawdzie negocjacje Arkadiusza Milika z SSC Napoli jeszcze trwają, ale włoscy dziennikarze są przekonani, że Polak latem zmieni klub.

Czytaj dalej…

Kontrakt polskiego napastnika z włoskim klubem wygasa latem 2021 roku. Od dłuższego czasu trwają rozmowy agentów piłkarza z włodarzami SSC Napoli na temat warunków jego przedłużenia.

Zdaniem włoskich dziennikarzy nie przynoszą one rezultatów. Jak donosi “Corriere dello Sport”, negocjacje zostały zawieszone. Kością niezgody ma być wysokość klauzuli odejścia w nowej umowie, którą Napoli chce wyznaczyć na poziomie 100 milionów euro. Menedżerowie Polaka nie chcą się na to zgodzić.

Jeśli do porozumienia nie dojdzie to Arkadiusz Milik latem zmieni klub. Jego zatrudnieniem ma być zainteresowanych szereg europejskich klubów, w tym m.in. Atletico Madryt, Manchester United, Schalke 04 Gelsenkirchen i AC Milan.

Bukmacherzy o transferze Milika

Zakłady na to do jakiego klubu może trafić napastnik reprezentacji Polski pojawiły się w ofercie bukmachera Betclic.

Według analityków pracujących dla tego bukmachera, najbardziej prawdopodobny scenariusz to transfer Arkadiusza Milika do Schalke 04 Gelsenkirchen. Kurs na to zdarzenie wynosi aktualnie 4.00. Na podobnym poziomie są “wyceniane” szanse na przejście Polaka do AC Milan (5.00).

Komentarze