Ibra nie powiedział ostatniego słowa. Niebawem potwierdzenie klubu

Zlatan Ibrahimović
PressFocus Na zdjęciu: Zlatan Ibrahimović

Jak donoszą Gianluca Di Marzio oraz Fabirizio Romano, Zlatan Ibrahimović podpisał już nową umowę z AC Milan. Szwed, który tego lata skończy 41 lat, spędzi kolejny sezon w barwach mistrzów Włoch.

  • Zlatan Ibrahimović podpisał nową umowę, wiążącą go z Milanem na kolejny sezon
  • Niebawem powinniśmy otrzymać potwierdzenie ze strony mistrzów Włoch
  • Szwed zarobi około miliona euro

Ibrahimović nie chce opuszczać elity. Przed nim kolejny rok w Serie A

Zlatan Ibrahimović zamierza nadal pisać piękną historię związku z AC Milan. Po tym, jak Szwed powrócił ze Stanów Zjednoczonych, zdołał pomóc Rossonerim wrócić do Ligi Mistrzów oraz wygrać scudetto.

Pomimo zbliżających się 41. urodzin, napastnik nie zamierza jeszcze odwieszać butów na kołek. Ba, nadal chce pozostać w jednej z najsilniejszych lig na świecie. Gianluca Di Marzio oraz Fabrizio Romano donoszą, że popularny Ibracadabra złożył już podpis pod nowym kontraktem. Reprezentant Szwecji pozostanie na San Siro na kolejny sezon. Co ciekawe, zgodził się na doprawdy niskie wynagrodzenie. Pensja bazowa ma nie przekraczać półtora miliona euro, a nawet być bliższa jednego miliona. Do tego 40-latek zapewnił sobie bonusy w zależności od występów na boisku.

Ibrahimović w minionym sezonie wystąpił w 27 meczach na wszystkich frontach. Zanotował w nich osiem bramek i trzy asysty. Miał zatem swój wkład w pierwszym mistrzostwie Włoch dla AC Milan od jedenastu lat.

Zobacz również: Napoli z solidną ofertą za Zielińskiego. Czas na zmianę otoczenia?

Komentarze