Ekspert zmartwiony formą reprezentanta Polski. “Totalnie zagubiony”

Nicola Zalewski od początku sezonu 2023/24 jest zdecydowanie pod formą. Słaba dyspozycja reprezentanta Polski jest powodem niepokoju Piotra Dumanowskiego. Dziennikarz na antenie programu International Level dla redakcji Meczyki.pl skomentował sytuację zawodnika AS Romy.

Nicola Zalewski
Obserwuj nas w
Imago/Marco Canoniero Na zdjęciu: Nicola Zalewski
  • Nicola Zalewski z powodu drobnego urazu nie został powołany na ostatnie zgrupowanie reprezentacji Polski
  • Słaba forma 21-latka martwi Piotra Dumanowskiego
  • Dziennikarz Eleven Sports uważa, że wychowanek AS Romy przestał się rozwijać

Nicola Zalewski w poszukiwaniu formy

AS Roma po pięciu spotkaniach ligowych zajmuje odległe 13. miejsce w Serie A. Pod formą jest wielu piłkarzy Wilków, w tym Nicola Zalewski. 21-letni reprezentant Polski przyzwyczaił kibiców do dużo lepszych występów, a zdaniem Piotra Dumanowskiego z redakcji Eleven Sports jego forma jest sporym problemem przed zbliżającymi się spotkaniami w eliminacjach do Mistrzostw Europy. 

– Martwi mnie jego forma. W niedzielę wszedł na “10”, grał na swojej nominalnej pozycji, na której był wystawiany w Primaverze za dzieciaka. Występował za Lukaku, obok Dybali. No i Nicola był totalnie zagubiony – stwierdził dziennikarz w programie International Level na kanale na YouTube redakcji Meczyki.pl.

POLECAMY TAKŻE

– Od kilku miesięcy nie gra regularnie i jest bez formy. Niestety nie ma liczb, nie rozwija się. Ma dobrą opinię przez to, że jest młody, gra w fajnym klubie i jest jego wychowankiem – dodał Piotr Dumanowski.

Zalewskiego zabrakło na ostatnim zgrupowaniu reprezentacji Polski z powodu kontuzji. W obecnym sezonie rozegrał on pięć spotkań.

Czytaj także: Jose Mourinho zabrał głos ws. kontuzji pomocnika. “Trudno to zrozumieć”

Komentarze