Jose Mourinho zabrał głos ws. kontuzji pomocnika. “Trudno to zrozumieć”

Renato Sanches po przejściu do Romy już drugi raz nabawił się urazu. Głos w tej sprawie zabrał sam Jose Mourinho. Szkoleniowiec "Giallorossich" w rozmowie ze "Sky Sports" przyznał, że jest mu trudno zrozumieć, dlaczego portugalski pomocnik jest tak często kontuzjowany.

Jose Mourinho
Obserwuj nas w
IMAGO / Insidefoto Na zdjęciu: Jose Mourinho
  • Renato Sanches zmaga się z drugą już kontuzją po transferze do Romy
  • Głos w tej sprawie postanowił zabrać Jose Mourinho
  • Portugalczyk nie znalazł wytłumaczenia dla tej sytuacji

Jose Mourinho o kontuzji Renato Sanchesa

Renato Sanches w letnim okienku transferowym wzmocnił szeregi AS Romy. Początek przygody Portugalczyka w stolicy Włoch nie jest dobry. Zawodnik bowiem w ostatnim czasie nabawił się już drugiego urazu, który wykluczy go z gry w nadchodzących spotkaniach.

Absencja Renato Sanchesa to spory problem dla Jose Mourinho. Trener Romy postanowił wypowiedzieć się o sytuacji związanej z pomocnikiem. 60-latek w rozmowie ze “Sky Sports” przyznał, że nie może zrozumieć, dlaczego mistrz Europy z 2016 roku tak często ma problemy zdrowotne.

Zawsze jest ryzyko, że Renato Sanches dozna kontuzji. Trudno zrozumieć, dlaczego prawie zawsze jest kontuzjowany. Bayern Monachium nie mógł tego zrozumieć, potem PSG i teraz my. W niedzielę zagrał 45 minut, miał trzy dni przerwy, a dziś znów doznał kontuzji po 27 minutach – powiedział “The Special One”.

Renato Sanches zdołał rozegrać w koszulce Romy do tej pory trzy spotkania. Nawet raz udało mu się wpisać na listę strzelców, a miało to miejsce w starciu ligowym z Empoli, które “Giallorossi” zwyciężyli aż 7:0.

Sprawdź także: Miłe zaskoczenie dla fanów Realu. Debiut nowego nabytku coraz bliżej

Komentarze