West Ham zdecydował ws. przyszłości trenera. Moyes potwierdza informację

David Moyes ma ważną umowę z West Hamem tylko do końca tego sezonu. Szkot na konferencji prasowej potwierdził, że klub przedstawił mu propozycję nowego kontraktu.

David Moyes
Obserwuj nas w
Imago / Zac Goodwin Na zdjęciu: David Moyes
  • Kontrakt Davida Moyesa wygasa po sezonie
  • West Ham zaproponował trenerowi warunki nowego kontraktu
  • Szkot nie podjął ostatecznej decyzji

West Ham zaproponował nowy kontrakt, Moyes zwleka z decyzją

David Moyes ma tylko cztery miesiące do zakończenia obecnego kontraktu z West Hamem. Szkocki szkoleniowiec na pewno zapisał się pozytywnie w historii klubu, wygrywając pierwsze od dwudziestu czterech lat trofeum. Mimo to przyszłość 61-latka wciąż do końca nie jest wyjaśniona.

POLECAMY TAKŻE

Portal Caughtoffside przytoczył wypowiedź trenera Młotów z konferencji prasowej, na której Moyes potwierdził, że na stole ma gotową do podpisania umowę. Jednocześnie zapewnił, że decyzję podejmie dopiero po zakończeniu sezonu.

Jest przygotowany dla mnie kontrakt. Zdecydowałem, że poczekam z ostateczną decyzją do końca sezonu. Chce być pewny, że wszystko będzie w porządku i skupić się na obecnym sezonie – powiedział Moyes cytowany przez portal Caughtoffside.com.

Naprawdę podobały mi się dotychczasowe cztery lata. Muszę być pewny, że decyzja, jaką podejmę, będzie dobra nie tylko dla mnie, ale również dla klubu oraz mojej rodziny. Rozwiążemy tę sytuację, a ja z przyjemnością poczekam – dodał 61-letni trener West Hamu.

Aktualnie West Ham po 25. kolejkach w Premier League zajmuje 9. miejsce z dorobkiem 36 punktów. Do strefy gwarantującej grę w europejskich pucharach tracą 8 oczek.

Komentarze