Trener Tottenhamu nie temperuje oczekiwań kibiców. “Od nas zależy, czy je spełnimy”

Tottenham ma za sobą świetny początek sezonu, notując cztery wygrane i remis w pierwszych pięciu kolejkach Premier League. Oczekiwania kibiców rosną z każdym meczem, ale trener Ange Postecoglou nie ma zamiaru ich temperować.

Ange Postecoglou
IMAGO / Nick Potts Na zdjęciu: Ange Postecoglou
  • Tottenham ma bardzo dobry początek sezonu
  • Koguty zanotowały cztery wygrane i remis w pięciu pierwszych kolejkach
  • Trener Ange Postecoglou nie ma zamiaru temperować oczekiwań kibiców

Ange Postecoglou chce spełnić oczekiwania kibiców Tottenhamu

Tottenham po pierwszych pięciu kolejkach ma na koncie 13 punktów i zajmuje 2. miejsce w tabeli Premier League. Koguty zaliczyły w ostatnim meczu heroiczny powrót, zdobywając przeciwko Sheffield United dwa gole w samej końcówce doliczonego czasu gry. Trafienia Richarlisona i Kulusevskiego dały podopiecznym Postecoglou zwycięstwo 2:1. Trener Tottenhamu nie ma zamiaru temperować rosnących oczekiwań kibiców.

– Pozwól im się cieszyć tym. Moją rolą nie jest zabijanie ludzkich marzeń. Niech się ekscytują. Na tym polega piękno bycia kibicem. Przechodzą przez wystarczająco dużo bólu, chcę, żeby się tym cieszyli. Jeśli uważają, że zostaniemy mistrzami świata, to wspaniale, od nas zależy, czy spełnimy te oczekiwania. Nasi kibice zasługują na odrobinę szczęścia i cieszenie się nim w dowolny sposób – skomentował szkoleniowiec.

Zobacz również: Lewandowski szybko zapomniał o meczu z Albanią? “To nie jest takie łatwe”

Komentarze