Większość klubów Premier League pokazało nowe stroje

Zinczenko i Azpilicueta
Zinczenko i Azpilicueta PressFocus

Już aż siedemnaście z dwudziestu klubów Premier League zaprezentowało nowe stroje na nadchodzący sezon. Wciąż czekamy jeszcze na prezentacje nowych trykotów w wykonaniu Burnley, Leeds United oraz Watfordu.

  • Wszystkie zespoły przygotowują się do nachodzącego startu kolejnego sezonu
  • Znaczna większość klubów Premier League zaprezentowała już nowe stroje
  • Póki co jedynie drużyny Burnley, Leeds United oraz Watfordu zwlekają z zaprezentowaniem trykotów, w których rozgrywać będą mecze w kampanii 2021/2022

Nowe szaty zespołów Premier League

Nadchodzący wielkimi krokami sezon Premier League oznacza, że angielskie zespoły stopniowo odsłaniają karty w sprawie nowych trykotów. W ostatnich dniach do znacznego już grona zespołów, które ujawniły wygląd swoich strojów, dołączyły Arsenal, Brentford oraz Manchester United.

Kanonierzy nie odeszli od swojej tradycji. W ich domowym trykocie dominuje kolor czerwony, uzupełniony białymi wstawkami. Wyjazdowe koszulki są zaś jasnożółte, a napisy oraz poszczególne elementy mają kolor czarny.

W dokładnie takich samych barwach zdecydował się grać beniaminek z Brentford. Co ciekawe, oba zespoły zmierzą się ze sobą w meczu otwarcia nadchodzącego sezonu.

Manchester United ujawnił zaś jedynie stroje domowe. Klub oraz ich sponsor – Adidas – postawił na wygląd retro, gdzie na dominujący czerwony kolor nałożone są białe napisy.

Delikatnie zmieniły się również trykoty aktualnego mistrza kraju. Manchester City w domowych spotkaniach nadal będzie grać w błękitnych strojach, ale teraz na wysokości żeber zawodników pojawiły się białe elementy.

Przekrój cen nowych strojów drużyn Premier League jest spory. Spośród dostępnych koszulek najtaniej nabyć można koszulki Norwich City. Kanarki wyceniają domowy t-shirt na 50 funtów. W podobnej cenie kupimy również koszulkę Brighton & Hove Albion. Na drugim biegunie znajduje się zaś Chelsea, za której domowy t-shirt należy zapłacić ponad dwukrotnie więcej – aż 120 funtów. 105 funtów wynosi zaś cena koszulki Tottenhamu. Jeżeli chcemy zaś nabyć t-shirty innych czołowych drużyn Premier League – Liverpoolu, Manchesteru City oraz Manchesteru United – musimy przygotować się na wydatek rzędu 70-75 funtów.

Wciąż nieznane są stroje, w których w przyszłym sezonie grać będą zespoły Burnley, Leeds United oraz Watfordu. Prawdopodobnie zostaną one przedstawione w najbliższych dniach.

Komentarze