Keane o odejściu Ronaldo. “Wrócił, aby strzelać gole, a nie naciskać na klub”

Roy Keane
fot. PressFocus Na zdjęciu: Roy Keane

Cristiano Ronaldo od wtorku przestał być zawodnikiem Man Utd. Po szokującym wywiadzie Portugalczyka z The Sun można było spodziewać się takiej decyzji. Skomentował ją ostatnio Roy Keane.

  • Cristiano Ronaldo żegna się z Man Utd
  • Nie milkna różne komentarze na temat odejścia Portugalczyka z klubu z Old Trafford
  • Kilka zdań wyraził Roy Keane, stając w pewnym sensie w obronie 37-latka

Roy Keane skomentował rozwiązanie umowy Ronaldo z Man Utd

Cristiano Ronaldo nie wypełni do końca swojej umowy z Man Utd, która obowiązywała do końca czerwca 2023 roku. Reprezentant Portugalii będzie szukał nowego pracodawcy w trakcie styczniowego okna transferowego. Jedną z opcji jest dołączenie zawodnika między innymi do Newcastle United.

Tymczasem w rozmowie z ITV kilka słów na temat Ronaldo i jego rozstanie z klubem z Old Trafford wyraził były piłkarz Man Utd.

Było o tym głośno w ostatnich miesiącach. Wywiad był punktem zwrotnym – powiedział Roy Keane cytowany przez Goal.com.

Zobacz także:

Manchester United może wrócić po Holendra z Barcelony
Memphis Depay

Manchester United potrzebuje sprowadzić napastnika. Niewykluczone, że ponownie w orbicie zainteresowań znajdzie się Memphis Depay. Manchester United może zimą zgłosić się do Barcelony Angielski klub potrzebuje napastnika Niewykluczone, że transferowym celem przedstawiciela Premier League będzie Memphis Depay Depay może dostać szansę na powrót Manchester United w tabeli Premier League odstaje od Manchesteru City na sześć

Czytaj dalej…

Miał odejść latem, nowy trener nie zamierzał go wykorzystać. Nie można dać Ronaldo roli zawodnika rezerwowego, to po prostu nie w porządku. Najlepsi zawodnicy muszą być traktowani inaczej – kontynuował Irlandczyk.

Nie chcę ponownie otwierać tematu presji, ale Ronaldo nie wrócił do klubu, aby to zrobić. Wrócił, aby zdobywać bramki. Ludzie mówią, że jego reputacja w United jest nadszarpnięta. To jest dalekie od prawdy – powiedział Keane.

Kibice United nie są głupi. Ronaldo przejdzie do historii jako jeden z najlepszych piłkarzy świata. Nie skończyło się to dobrze, ale takie jest życie – zakończył były pomocnik Czerwonych Diabłów.

Czytaj więcej: Cristiano Ronaldo został ukarany za agresję wobec chłopca z autyzmem

Komentarze