Pechowy mecz skrzydłowego Arsenalu. Najpierw unieszczęśliwił VAR, potem kontuzja

Potężnie rozczarowany miał prawo być podczas meczu z Evertonem Gabriel Martinelli. W 20. minucie jego trafienie zostało anulowane po analizie VAR. Kilka minut później skrzydłowy zmuszony był przedwcześnie opuścić boisko z powodu kontuzji.

Gabriel Martinelli
Imago/Gary Oakley Na zdjęciu: Gabriel Martinelli
  • W niedzielnym meczu 5. kolejki Premier League do przerwy Arsenal remisuje 0:0 z Evertonem
  • W 20. minucie na listę strzelców wpisał się Gabriel Martinelli, ale jego trafienie po analizie VAR zostało anulowane
  • Kilka minut później Brazylijczyk opuścił boisko z powodu urazu

Ogromny pech Gabriela Martinelliego

Sporo pecha miał Arsenal w pierwszych 45 minutach meczu 5. kolejki Premier League z Evertonem. Kanonierzy, a konkretnie Gabriel Martinelli trafili do siatki rywali. Wideoweryfikacja pokazała jednak, że podczas akcji doszło do złamania przepisów i sędzia anulował gola z powodu spalonego.

Kilka minut później, z powodu kontuzji boisko musiał opuścić Martinelli. Brazylijczyk zasygnalizował sztabowi szkoleniowemu, że potrzebuje zmiany. W jego miejsce pojawił się Leandro Trossard. Martinelli po chwili pojawił się na ławce, co sugerować może, że kontuzja nie jest na szczęście poważna.

Do przerwy Everton remisuje z Arsenalem 0:0. W pierwszych 45 minutach nie oglądaliśmy zbyt wielu groźnych sytuacji bramkowych.

Także u nas: Pochettino chce pomóc Sterlingowi. Celem powrót do reprezentacji