Kuriozalny samobój w Ligue 1. Amatorskie zachowanie obrońcy [WIDEO]

W czwartej minucie niedzielnego meczu Lorient z Rennes defensor Warmed Omari popełnił kuriozalny błąd, który poskutkował bramką samobójczą.

Warmed Omari
  • W niedzielnym meczu pomiędzy Lorient a Rennes padł kuriozalny samobój
  • Jego autorem był Warmed Omari, który fatalnie zachował się we własnym polu karnym
  • Defensor dwukrotnie nieudolnie próbował interweniować

Fatalny błąd obrońcy

Niedzielny mecz Ligue 1 pomiędzy Lorient a Rennes zaczął się od błyskawicznego prowadzenia gospodarzy, którzy mogli cieszyć się z gola już w czwartej minucie. Dośrodkowanie z lewej strony pola karnego próbował zatrzymać Warmed Omari, który poważnie skiksował. Piłka po odbiciu od niego uderzyła w słupek i ponownie trafiła w nogę próbującego interweniować defensora, tym razem już wpadając do siatki. Zawodnik Rennes nie wiedział jak zareagować, a jego zachowanie można określić mianem co najmniej amatorskiego.

Rennes szybko zdołało podnieść się po błędzie we własnej defensywie, lecz do przerwy przegrywało 1-2.