Brzydki faul na Arseniciu, Sporting gra w dziesiątkę [WIDEO]

Zoran Arsenić niestety nie dokończy meczu Rakowa Częstochowa ze Sportingiem Lizbona. Obrońca ucierpiał po brzydkim faulu Viktora Gyokeresa, który otrzymał czerwoną kartkę.

Zoran Arsenić
IMAGO / Łukasz Sobala / PressFocus Na zdjęciu: Zoran Arsenić
  • Zoran Arsenić dopiero co wrócił po kontuzji
  • Chorwat nie dokończy meczu w Lidze Europy po tym, jak został brzydko sfaulowany
  • Czerwoną kartkę otrzymał Viktor Gyokeres

Gyokeres brutalnie potraktował Arsenicia, Raków gra w przewadze

Raków Częstochowa na stadionie w Sosnowcu podejmuje Sporting Lizbona w meczu 3. kolejki fazy grupowej Ligi Europy. Goście już od 8. minuty muszą sobie radzić bez swojej gwiazdy – Viktora Gyokeresa – który dostał czerwoną kartkę.

Szwedzki napastnik brutalnie potraktował Zorana Arsenicia, którego kostka ucierpiała. Sędzia na początku snajperowi portugalskiego klubu pokazał tylko żółtą kartkę, ale po analizie VAR zmienił swoją decyzję i słusznie wyrzucił go z boiska.

Chorwacki stoper opuścił murawę z potencjalną kontuzją. Jego miejsce zajął Jean Carlos Silva. Po pierwszej połowie na tablicy wyników mamy rezultat 1:0 dla Sportingu Lizbona. Gola strzelił Sebastian Coates. Obszerną relację z tego spotkania po ostatnim gwizdku przeczytacie na naszym portalu.