Ogromne problemy Romy w Lidze Europy. Gwiazdy kontuzjowane

AS Roma przegrała pierwszy ćwierćfinał Ligi Europy z Feyenoordem Rotterdam 0:1, ale to nie koniec problemów giallorossich. Okazuje się, że w rewanżu może zabraknąć Paulo Dybali i Tammy'ego Abrahama, co postawiłoby rzymian w niezwykle trudnej sytuacji.

Paulo Dybala
PressFocus Na zdjęciu: Paulo Dybala
  • Roma przegrała pierwszy mecz ćwierćfinałowy z Feyenoordem w Lidze Europy
  • Kontuzje w tym spotkaniu odnieśli Abraham i Dybala
  • Mourinho poinformował, że oby napastników może zabraknąć w rewanżu

Dybala i Abraham z kontuzjami po pierwszym meczu z Feyenoordem

Jose Mourinho po zakończonym w czwartek spotkaniu z Feyenoordem przyznał, że nie jest pewny, co do stanu zdrowia wcześniej wspomnianej dwójki zawodników, ale wiele wskazuje na to, że zabraknie ich w dwóch kolejnych meczach Romy.

– Trzeba poczekać na wyniki badań. Jeszcze nie rozmawiałem ze sztabem medycznym, ale wystarczy spojrzeć na to, co stało się na boisku. Prawdopodobnie stracimy Dybalę i Abrahama na dwa kolejne mecze, w tym na rewanż na Stadio Olimpico – stwierdził Mourinho.

Paulo Dybala opuścił plac gry już w 26. minucie meczu, z kolei Tammy Abraham na murawie spędził 58 minut. AS Roma mogła pokusić się o znacznie korzystniejszy rezultat przed rewanżem, ale tuż przed końcem pierwszej połowy Lorenzo Pellegrini nie wykorzystał rzutu karnego.