Real Madryt rozbił Villarreal. Kapitalny rajd Brahima Diaza [WIDEO]

Real Madryt pokonał Villarreal 4:1 w meczu 17. kolejki La Liga. Królewscy przynajmniej tymczasowo zajęli pozycję lidera tabeli.

Brahim Diaz
IMAGO / Cesar Cebolla Na zdjęciu: Brahim Diaz
  • Real Madryt zanotował kolejne zwycięstwo w La Liga
  • Królewscy pokonali Villarreal 4:1
  • Kapitalną bramkę zdobył Brahim Diaz

Real Madryt 4:1 Villarreal. Królewscy w wielkiej formie

Niedzielny wieczór okazał się bardzo udany dla Realu Madryt, który rozbił u siebie Villarreal 4:1. Drużyna Carlo Ancelottiego emanowała pewnością siebie i skutecznie ograniczyła zapędy rywali.

Pierwszą bramkę w meczu zdobył niezawodny Jude Bellingham, który po dośrodkowaniu Luki Modricia strzałem głową pokonał golkipera Żółtej łodzi podwodnej. Kilkanaście minut później drugą bramkę dla Los Blancos zdobył Rodrygo, jednocześnie ustalając wynik pierwszej połowy na 2:0.

Ku zaskoczeniu kibiców w drugą połowę lepiej weszli przyjezdni, którzy w 54. minucie zdobyli bramkę kontaktową. Do siatki trafił Jose Luis Morales.

Radość gości nie trwała jednak zbyt długo, bo dziesięć minut po ich trafieniu fantastyczną akcją popisał się Brahim Diaz. 24-latek przejął piłkę w okolicach połowy boiska i ruszył na bramkę, kończąc kapitalną akcję sprytnym strzałem.

Rozpędzeni Królewscy nie poprzestali na trzech golach. W 68. minucie wynik meczu na 4:1 ustalił Luka Modrić. Doświadczony pomocnik precyzyjnym uderzeniem znalazł drogę do bramki.

Czytaj dalej: Real Madryt określił cele. Zaskakujące słowa ws. Kyliana Mbappe