Kounde przemówił do kibiców FC Barcelony. Uciął medialne spekulacje

Zdaniem mediów Jules Kounde miał być niezadowolony ze swojej roli w FC Barcelonie, a nawet poprosić o zgodę na odejście. Francuski defensor opublikował wpis na Twitterze, w którym zapewnił, że zostaje na Camp Nou.

Jules Kounde
fot. PressFocus Na zdjęciu: Jules Kounde
  • Jules Kounde nie zamierza odchodzić z FC Barcelony
  • Reprezentant Francji zapewnił, że nigdy nie prosił o zgodę na opuszczenie Camp Nou
  • Kibice Dumy Katalonii mogą odetchnąć z ulgą

Francuz zostaje w klubie

Jules Kounde zareagował na medialne doniesienia, których w ostatnim czasie był głównym bohaterem. Zdaniem dziennikarzy, frustracja Francuza spowodowana występami na prawej stronie defensywy urosła do tego stopnia, że aż miał poprosić o zgodę na odejście z FC Barcelony.

Obrońca opublikował w swoich mediach społecznościowych wpis, który zaprzecza wszelkim dotychczasowym informacjom. Powiadomił on kibiców Dumy Katalonii, że nigdy nie prosił o odejście, a jego przyszłość jest na Camp Nou.

“Aby wszystko wyjaśnić: nigdy nie prosiłem o odejście, więc nigdzie się nie wybieram” – zapewnił kibiców Dumy Katalonii francuski defensor.

Już wcześniej pojawiały się głosy, że Kounde nie jest do końca zadowolony z gry na boku defensywy, gdyż preferuje pozycję stopera. Latem FC Barcelona będzie rozglądać się za nowym bocznym obrońcą, co pozwoli Francuzowi przesunąć się bliżej środka.

Zobacz również: Ten Hag: można mieć pieniądze, ale trzeba je mądrze wydawać

Komentarze