Popis Barcelony w El Clasico. Lewandowski bez gola [WIDEO]

FC Barcelona pokonała Real Madryt w meczu towarzyskim aż 3:0. Bramki dla Katalończyków zdobywali Dembele, Marin oraz Torres. Robert Lewandowski na boisku spędził 76 minut.

Robert Lewandowski
IMAGO / William Volcov Na zdjęciu: Robert Lewandowski
  • Barcelona rozbiła Real w El Clasico
  • Lewandowski spędził na murawie 76 minut
  • Dembele, Marin i Torres trafiali dla Blaugrany

Real rozbity w El Clasic

FC Barcelona zrewanżowała się swoim kibicom za porażkę z Arsenalem 3:5 i tym razem pewnie ograła Real Madryt. Strzelanie w sobotnim pojedynku rozpoczął Dembele, który na listę strzelców wpisał się już w 15. minucie meczu. Królewscy kilka minut później mieli znakomitą okazję do wyrównania, ale rzutu karnego nie wykorzystał Vinicius Junior.

Spotkanie było dość wyrównane, choć to Real Madryt stwarzał więcej zagrożenia na połowie rywala. Drużynie Ancelottiego brakowało jednak skuteczności w tym pojedynku i nie potrafili trafić do siatki strzeżonej przez Ter Stegena.

Na kolejne bramki kibice musieli czekać aż do ostatnich minut spotkania. Na 2:0 podwyższył Marin popisując się atomowym uderzeniem zza pola karnego. Courtois był w tej sytuacji bez szans.

Wynik spotkania ostatecznie ustalił w doliczonym czasie gry Ferran Torres, który otrzymał znakomite podanie od Lopeza. W sytuacji sam na sam Hiszpan nie miał żadnych problemów, by pokonać golkipera Królewskich.