Co robi obrona Realu? Morata katem Królewskich! [WIDEO]

Druga połowa spotkania Atletico - Real rozpoczęła się w idealny sposób dla gospodarzy. Królewscy nawet nie zdążyli się ustawić w defensywie, a już Kepa musiał wyciągać piłkę z siatki po raz trzeci.

Alvaro Morata (Atletico - Real)
IMAGO / ZUMA Wire Na zdjęciu: Alvaro Morata (Atletico - Real)
  • Po pierwszej połowie meczu Atletico – Real gospodarze prowadzili 2:1
  • Tuż po zmianie stron Rojiblancos podwyższyli wynik spotkania
  • Kepę Arrizabalagę po raz drugi pokonał Alvaro Morata

Atletico – Real. Morata z dubletem

W pierwszej odsłonie meczu Atletico – Real padły trzy bramki. Dwie z nich zdobyli gospodarze, którzy za sprawą Alvaro Moraty i Antoine’a Griezmanna prowadzili 2:1. Na trafienia Rojiblancos odpowiedział Toni Kroos – Niemiec zaskoczył Jana Oblaka strzałem z dystansu.

Tuż po zmianie stron drużyna Diego Simeone miała na koncie już trzy gole. Dubletem mógł się pochwalić Morata, który w 46. minucie pokonał Kepę celną główką. Tym razem znakomitym dośrodkowaniem do 30-latka popisał się Saul Niguez. Dla pomocnika była to druga asysta w tym starciu.