Kopciuszek z patentem na giganta. Kompromitacja Barcelony! [WIDEO]

Piłkarze Barcelony
Pressfocus Na zdjęciu: Piłkarze Barcelony

Barcelona ponownie rozczarowała kibiców zgromadzonych na Camp Nou. Drużyna Xaviego sensacyjnie przegrała 0:1 z Cadiz.

• Cztery mecze bez zwycięstwa to seria Barcelony przeciwko Cadiz
  • Zespół Xaviego sensacyjnie przegrał 0:1
  • Rywal broni się przed spadkiem z La Ligi

Złe nastroje na Camp Nou podtrzymane

Po zaskakującym odpadnięciu z Ligi Europy, Barcelona zamierzała poprawić nastroje kibiców, którzy ponownie przybyli na Camp Nou, wierząc w sukces swoich ulubieńców. Ten po pierwszej połowie nie był blisko.

Do przerwy oglądaliśmy doskonale znane już obrazki, czyli Barcelonę dominującą w posiadaniu piłki i szukającą okazji na pokonanie bramkarza przeciwnika. Ten nie miał wiele pracy, ponieważ gospodarze oddali tylko jeden celny strzał. Cadiz miało jedną próbę ogółem.

Trzy minuty po zmianie stron wiele osób zapewne zaniemówiło z wrażenia. Cadiz objęło prowadzenie. Po dośrodkowaniu w pole karne Ruben Sobrino miał sporo wolnego miejsca i dwukrotnie spróbował pokonać bramkarza. Tej sztuki dokonał dopiero Lucas Perez.

W dalszej części spotkania to Cadiz stworzyło sobie lepsze okazje na strzelenie gola, niż Barcelona, która desperacko chciała uniknąć porażki. Zadanie to nie zostało zrealizowane. Tym samym Blaugrana nie wygrała żadnego z czterech ostatnich meczów przeciwko Cadiz.