Zbigniew Boniek nie zostawił suchej nitki. “Totalna kompromitacja”

Reprezentacja Polski wyjeżdża z Mołdawii bez punktów. Piłkarze Fernando Santosa niespodziewanie ulegli z rywalem zdecydowanie niżej notowanym (2:3). Po tej kompromitacji w Kiszyniowie Zbigniew Boniek na swoim Twitterze zmieścił wpis, w którym nie zostawił suchej nitki na naszych zawodnikach.

Fernando Santos
IMAGO/PIOTR KUCZA/FOTOPYK/NEWSPIX.PL Na zdjęciu: Fernando Santos
  • Reprezentacja Polski niespodziewanie przegrywa z Mołdawią 2:3
  • Głos w sprawie występu “Biało-Czerwonych” zabrał Zbigniew Boniek
  • Zdaniem byłego prezesa PZPN-u była to totalna kompromitacja

Komentarz Zbigniew Bońka do występu Polaków w Kiszyniowie

Nie tak wyobrażaliśmy sobie późny wtorkowy wieczór. Miało być szybko, łatwo i wysoko, a tymczasem Polacy ulegli Mołdawii 2:3. Fatalny występ “Biało-Czerwonych” przeszedł szerokim echem w mediach społecznościowych, a o krótki komentarz pokusił się były prezes PZPN – Zbigniew Boniek.

Po pierwszej połowie wydawało się ze 4 gole to obligo!!!! Drugie 45 minut do totalna kompromitacja. Nie do wiary – napisał Boniek.

Wiceprezydent UEFA przed meczem pokusił się o typ, w którym reprezentacja Polski miała zwyciężyć czterema golami. Ostatecznie zdobyliśmy tylko dwie bramki za sprawą Arkadiusza Milika i Roberta Lewandowskiego, natomiast straciliśmy aż trzy. Na listę strzelców dla Mołdawii wpisał się dwukrotnie Ion Nicolaescu, a także Vladyslav Baboglo.

Sprawdź także: Polska bez paliwa w drugiej połowie, kopciuszek pokonał drużynę z aspiracjami [WIDEO]