O której mecz Polska – Austria? Przed nami drugi mecz Biało-czerwonych na Euro 2024

Reprezentacja Polski już wkrótce rozegra swój drugi mecz na Euro 2024. Biało-czerwoni w 2. kolejce fazy grupowej zmierzą się z Austrią. Spotkanie zostanie rozegrane w piątek (21 czerwca) o godzinie 18:00.

Piłkarze reprezentacji Polski
Obserwuj nas w
Sipa US / Alamy Na zdjęciu: Piłkarze reprezentacji Polski

Polska – Austria: kiedy i o której?

Euro 2024 rozkręciło się już na całego, a reprezentacja Polski przygotowuje się do kolejnego meczu na turnieju. Biało-czerwoni przegrali inauguracyjne starcie z Holandią 1:2, dlatego nadchodzący mecz z Austrią może okazać się kluczowy dla losów Polaków na mistrzostwach Europy. Porażka sprawi, że drzwi do fazy pucharowej zostaną praktycznie zamknięte, ale jednocześnie zwycięstwo spowoduje, że zespół Michała Probierza będzie o krok od wielkiego sukcesu, jakim niewątpliwie byłoby wyjście z bardzo trudnej grupy.

POLECAMY TAKŻE

Mecz Polska – Austria w ramach 2. kolejki fazy grupowej odbędzie się w piątek, 21 czerwca. Pierwszy gwizdek arbitra rozbrzmi punktualnie o godzinie 18:00 na Stadionie Olimpijskim w Berlinie. Spotkanie będzie można obejrzeć na antenach TVP, a przed mikrofonami zasiądą Dariusz Szpakowski i Grzegorz Mielcarski. Obaj komentowali już między innymi starcie Hiszpanii z Chorwacją na trwającym turnieju.

W drugim meczu “polskiej grupy” Francuzi zmierzą się z Holandią, a pojedynek rozpocznie się o godzinie 21:00, czyli kilkadziesiąt minut po zakończeniu spotkania Biało-czerwonych. O ile stawką starcia reprezentacji Polski z Austrią jest wyjście z grupy, to pojedynek Les Blues z Oranje prawdopodobnie zdecyduje o pierwszym miejscu w grupie. Z pewnością będzie to jedno z ciekawszych pojedynków fazy grupowej.

Zobacz także: Terminarz Euro 2024

O której mecz Polska – Austria?

Mecz Polska – Austria na Euro 2024 rozpocznie się o godzinie 18:00.

Gdzie mecz Polska – Austria?

Mecz Polska – Austria zostanie rozegrany na stadionie Olimpijskim w Berlinie.

Komentarze