Konflikt wewnątrz reprezentacji Niemiec! Piłkarze skoczyli sobie do gardeł

Reprezentacja Niemiec na kilka dni przed startem Euro 2024 musi walczyć z konfliktem wewnątrz zespołu. Jak informuje Bild podczas treningu doszło do scysji pomiędzy Rudigerem i Fullkrugiem.

Julian Nagelsmann
Obserwuj nas w
Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Julian Nagelsmann

Antonio Rudiger i Nicklas Fullkrug niemal pobili się na treningu

Reprezentacja Niemiec pod batutą Juliana Nagelsmanna jest na ostatniej prostej w przygotowaniach do Mistrzostw Europy 2024. Nasi zachodni sąsiedzi już w piątek rozegrają pierwsze spotkanie na turnieju, a ich rywalem w meczu otwarcia będzie Szkocja. Nastroje w obozie gospodarzy europejskiego czempionatu nie napawają optymizmem, bowiem najnowsze informacje gazety Bild sugerują, że wewnątrz zespoły istnieje konflikt pomiędzy dwójką zawodników.

POLECAMY TAKŻE

Bild poinformował, że w trakcie zajęć, podczas których ćwiczone były dośrodkowania w pole karne doszło do scysji pomiędzy Antonio Rudigerem oraz Nicklasem Fullkrugiem. Zdaniem niemieckiej gazety podczas ćwiczeń obrońca Realu Madryt wielokrotnie przekraczał granice w walce o pozycje z napastnikiem Borussii Dortmund. Obrońca miał szarpać i sprowadzać na ziemie swojego kolegę z kadry. Z kolei napastnik w żołnierskich słowach powiedział mu, co myśli o jego zachowaniu. Przepychankę pomiędzy Rudigerem oraz Fullkrugiem przerwał jeden z asystentów Juliana Nagelsmanna.

Reprezentacja Niemiec przed Euro 2024 rozegrała dwa sparingi. Najpierw Die Manschaft zremisowali (0:0) z Ukrainą, a następnie wygrali (2:1) z reprezentacją Grecji. Podczas zmagań w fazie grupowej rywalami podopiecznych Juliana Nagelsmanna będzie Szkocja, Szwajcaria oraz Węgry.

Sprawdź ostatnie materiały wideo związane z Euro 2024.

Komentarze