Dania – Anglia: przewidywane składy na mecz Euro 2024

Trwa druga kolejka spotkań fazy grupowej Euro 2024. Sprawdź, jakie są przewidywane składy na mecz Dania - Anglia, który rozpocznie się w czwartek o godzinie 18:00.

Stones, Bellingham i Kane
Obserwuj nas w
Eibner-Pressefoto / Alamy Na zdjęciu: Stones, Bellingham i Kane

Dania – Anglia: przewidywane składy

W czwartek (20 czerwca) o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie reprezentacji Danii z Anglią. Naturalnym faworytem tego meczu są Synowie Albionu, ale będący w trudnym położeniu Duńczycy nie mogą sobie pozwolić na oddanie punktów bez walki. Taka sytuacja zwiastuje pasjonujące widowisko.

REKLAMA | 18+ | Hazard może uzależniać | Graj legalnie

Dania w pierwszym meczu na Euro 2024 niespodziewanie zremisowała 1:1 ze Słowenią. Wielu ekspertów spodziewało się dość łatwego zwycięstwa podopiecznych Kaspera Hjulmanda. Jednak gra Duńczyków pozostawiała wiele do życzenia, co zdecydowanie ostudziło nastroje tamtejszych fanów.

Niepewnie zaprezentowała się także reprezentacja Anglii, która pokonała Serbię wynikiem 1:0. Kibice domagają się od Garetha Southgate’a odpowiedniej reakcji, bo tak pragmatyczne podejście może okazać się gwoździem do trumny wyspiarzy. W meczu z Danią okaże się, czy był to tylko jednorazowy słabszy występ.

Przewidywane składy na mecz Dania – Anglia na Euro 2024:

Dania: Schmeichel; Andersen, Christensen, Vestergaard; Bah, Hjulmand, Hojbjerg, Kristiansen; Eriksen; Wind, Hojlund.

Anglia: Pickford; Walker, Stones, Guehi, Trippier; Rice, Alexander-Arnold; Foden, Bellingham, Saka; Kane.

Komentarze