Kroos powinien wylecieć z boiska w hicie Euro 2024. Arbiter był łaskawy [WIDEO]

Toni Kroos może mówić o sporym szczęściu, że nie został wyrzucony z boiska już w pierwszej połowie meczu Niemcy - Hiszpania w ćwierćfinale Euro 2024. Arbiter Anthony Taylor był bardzo łaskawy dla reprezentanta Niemiec.

Toni Kroos
Obserwuj nas w
Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Toni Kroos

Brutalne faule Kroosa w meczu Niemcy – Hiszpania

Mecz Niemcy – Hiszpania zapowiadał się jako zdecydowanie najciekawsze spotkanie w ramach ćwierćfinałów Euro 2024. Obie reprezentacje dotychczas prezentowały najlepszą dyspozycję podczas niemieckiego turnieju. Z pewnością mógłby być rozgrywany w ramach finału.

POLECAMY TAKŻE

Spotkanie już od pierwszych minut stało na bardzo wysokim poziomie i było rozgrywane na dużej intensywności. Wagę spotkania było widać po niektórych zawodnikach obu reprezentacji, którzy przystąpili do tego pojedynku bardzo zmotywowani.

Ogromną chęć do gry i energię pokazał w tym spotkaniu Toni Kroos, który był bardzo aktywny. Niestety w jego przypadku przerodziło się to w dwa bardzo niebezpieczne zagrania, a po których reprezentant Niemiec mógł, a nawet powinien zobaczyć dwie żółte i w konsekwencji czerwoną kartkę. Pierwszy z fauli, popełniony na Pedrim, okazał się fatalny w skutkach, bowiem Hiszpan już w 7. minucie zakończył udział w spotkaniu i został zastąpiony przez Daniego Olmo.

Faule Toniego Kroosa wzbudziły bardzo duże kontrowersje i były szeroko komentowane szczególnie w mediach społecznościowych. Większość opinii jest zgodna, że Niemiec może mówić o dużym szczęściu. W ocenie wielu nie powinien kontynuować gry w tym pojedynku, a resztę meczu obejrzeć z wysokości trybun. Innego zdania był jednak Anthony Taylor, który w żadnej sytuacji nie napomniał go żółtym kartonikiem.

Zobacz również: Rabiot wybrał nowy klub. Teraz czeka na ofertę

Komentarze