San Marino – Polska: przewidywane składy na mecz

Karol Świderski
Karol Świderski PressFocus

Reprezentacja Polski w niedzielny wieczór rozegra swoje piąte spotkanie w ramach eliminacji do mistrzostw świata w 2022 roku. Drużyna Paulo Sousy zmierzy się na wyjeździe w Serravalle z San Marino. Sprawdź na mecz San Marino – Polska przewidywane składy.

  • W meczu eliminacji MŚ 2022 reprezentacja Polski zagra na wyjeździe z San Marino
  • Spotkanie rozegrane zostanie 5 września (niedziela) o godzinie 20:45 w Serravalle

Przewidywane składy na mecz San Marino – Polska

Reprezentacja Polski po czterech rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie siedem punktów i zajmuje drugie miejsce w tabeli grupy I. W czwartek Biało-Czerwoni na Stadionie Narodowym w Warszawie pokonali 4:1 Albanię. Teraz czeka ich pojedynek z jednym z outisderów grupy – San Marino. Podopieczni Paulo Sousy są murowanym faworytem do zwycięstwa.

W najbliższą środę Biało-Czerwonych czeka jedno z kluczowych spotkań w walce o awans na przyszłoroczny mundial. Zmierzą się wówczas z kroczącą od zwycięstwa do zwycięstwa Anglią. Fakt ten może sprawić, że Paulo Sousa, który ze względu na liczne kontuzje już teraz ma ograniczone pole manewru, zdecyduje się oszczędzić swoich najlepszych zawodników i posłać do gry dublerów. Niewykluczone, że na murawie nie zobaczymy między innymi Roberta Lewandowskiego, a szansę gry otrzymają Karol Świderski, Jakub Kamiński czy Kamil Piątkowski.

Przewidywane składy:

San Marino: Benedettini – Battistini, Cevoli, Fabbri, Palazzi -Lunadei, Golinucci – F. Tomassini, Hirsch, Zafferani – Nanni

Polska: Skorupski – Kędziora, Piątkowski, Helik, Puchacz – Frankowski, Linetty, Moder, Kamiński – Buksa, Świderski

Zobacz także: Typy na mecz San Marino – Polska

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 5. września 2021 20:40.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze