Wyjątkowy wieczór Krychowiaka. Szósty przypadek w historii kadry

Fernando Santos znalazł dla Grzegorza Krychowiaka miejsce w wyjściowym składzie na mecz reprezentacji Polski z Albanią. Dla doświadczonego pomocnika będzie to setne spotkanie z orłem na piersi. Tylko pięciu polskich piłkarzy przed 33-latkiem osiągnęło taki kamień milowy.

Grzegorz Krychowiak
IMAGO / Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak
  • Reprezentacja Polski zmierzy się w niedzielę z Albanią w bardzo ważnym spotkaniu eliminacji do Euro 2024
  • W wyjściowym składzie na ten mecz znalazł się Grzegorz Krychowiak
  • Dla 33-latka to setny mecz dla Biało-czerwonych

Krychowiak z kamieniem milowym. Przed nim setne spotkanie

Przed Grzegorzem Krychowiakiem wyjątkowy wieczór. Choć doświadczony pomocnik jest mocno krytykowany przez media za ostatnią formę sportową, osiągnął coś wyjątkowego. Fernando Santos znalazł bowiem dla 33-latka miejsce w wyjściowym składzie na wyjazdowy mecz reprezentacji Polski z Albanią. To o tyle specjalna okazja, że dla gracza Abhy będzie to setne spotkanie z orłem na piersi.

Oby ów jubileusz wpłynął pozytywnie na reprezentanta. Tylko zwycięstwo w Tiranie pozwoli Biało-czerwonym zakończyć zgrupowanie na drugim miejscu w tabeli eliminacyjnej grupy  E.

Przed Krychowiakiem tylko pięciu zawodników dotarło do okrągłej “setki” w reprezentacji Polski. Mowa tu o Robercie Lewandowskim, Jakubie Błaszczykowskim, Kamilu Gliku, Michale Żewłakowie i Grzegorzu Lacie.

Czytaj więcej: Arcyważny mecz kadry o awans do Euro 2024 [NA ŻYWO].

Komentarze