Przewidywane składy na mecz Polska – Wyspy Owcze: niespodzianek i zaskoczeń być nie powinno

Polska - Wyspy Owcze to mecz w ramach piątej kolejki fazy grupowej eliminacji do Euro 2024. W roli zdecydowanego faworyta przystąpią do potyczki Biało-czerwoni. Tymczasem prezentujemy przewidywane składy na starcie, które odbędzie się na PGE Narodowym.

Robert Lewandowski i Arkadiusz Milik
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Robert Lewandowski i Arkadiusz Milik
  • Bardzo ciekawie zapowiada się czwartkowa potyczka Polska – Wyspy Owcze
  • Spotkanie odbędzie się w Warszawie na PGE Narodowym
  • Mecz zacznie się o godzinie 20:45

Eliminacje Euro 2024: Polska – Wyspy Owcze

Reprezentacja Polski ma zamiar wrócić w czwartkowy wieczór na zwycięskie tory w eliminacjach do mistrzostw Europy. Biało-czerwoni jednocześnie chcą zmazać plamę po przegranym starciu z Mołdawią (2:3).

Tymczasem ciekawie może wyglądać wyjściowy skład polskiej ekipy, który wystawi Fernando Santos. Wygląda na to, że między słupkami Biało-czerwonych stanie Wojciech Szczęsny. Przed golkiperem Juventusu mogą znaleźć się Tomasz Kęziora, Jan Bednarek i Jakub Kiwior.

W roli wahadłowych powinni wystąpić Bartrosz Bereszyński i Jakub Kamiński. Nie można jednak wykluczyć, że finalnie opiekun reprezentacji Polski postawi na Matty’ego Casha i Kamila Skórasia. Z gole w polskim zespole mają natomiast odpowiadać Arkadiusz Milik i Robert Lewandowski.

Przed czwartkową konfrontacją Polska ma na swoim koncie trzy punkty, zajmując czwarte miejsce w tabeli grupy E. Do pierwszych Czechów podopieczni Fernando Santosa tracą cztery oczka. Tymczasem na piątej pozycji z jednym punktem są Wyspy Owcze.

Przewidywane składy na mecz Polska – Wyspy Owcze

Polska: Szczęsny – Kędziora, Bednarek, Kiwior, Bereszyński (Cash), Krychowiak, Kamiński (Skóraś), Zieliński, Szymański, Milik, Lewandowski

Wyspy Owcze: Gestsson – Davidsen, Faero, Vatnsdal, Sorensen, S. Vatnharmar, G. Vatnharmar, Andreasen, Joensen, Edmundsson, Olsen.

Czytaj więcej: Polska – Wyspy Owcze: typy, kursy, zapowiedź (07.09.2023)

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 7 września 2023 20:41.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze