Polska – Wyspy Owcze: gdzie oglądać? Transmisja w TV oraz stream (07.09.2023)

Polska - Wyspy Owcze: transmisja na żywo w TV oraz stream online. O lepszą przyszłość powalczą w czwartek na PGE Narodowym piłkarze Biało-czerwonych. Transmisja z meczu dostępna będzie w polskiej telewizji i internecie.

Fernando Santos
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Fernando Santos
Polska

EURO Kwalifikacje Grupa E |

7 września 2023

20:45

Wyspy Owcze
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 7 września 2023 20:41.

Polska – Wyspy Owcze, gdzie oglądać

Reprezentacja Polski miała brawurowo wywalczyć awans na mistrzostwa Europy w Niemczech, rywalizując o pierwsze miejsce z Czechami w grupie E. Rzeczywistość jest jednak taka, że w szeregach Biało-czerwonych jest bałagan. Polska drużyna ma za sobą porażkę z Mołdawią (2:3). Ponadto na wojennej ścieżce w kadrze są Robert Lewandowski i Łukasz Skorupski. Tym samym podopieczni Fernando Santosa będą chcieli zmazać w czwartkowy wieczór plamę po ostatnich wpadkach.

Reprezentacja Wysp Owczych to z kolei zdecydowany outsider w grupie E, który ma jak na razie tylko jeden punkt na swoim koncie. Farerzy z placu gry na tarczy schodzili ostatnio po starciach z Macedonią (0:1), Czechami (0:3) i Albanią (1:3). W roli gościa nie wygrali od marca 2022 roku.

Zobacz pozostałe typy na dziś, by wiedzieć, jak stworzyć jak najlepszy kupon u bukmachera!

Polska – Wyspy Owcze, transmisja na żywo w TV

Rywalizację na PGE Narodowym będzie można zobaczyć w tradycyjnej telewizji. Spotkanie będzie emitowane od godziny 20:45 na antenach TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1. U publicznego nadawcy starcie skomentują Jacek Laskowski oraz Robert Podoliński.

Polska – Wyspy Owcze, transmisja online

Nie tylko w telewizji linearnej będzie można śledzić potyczkę z udziałem Polaków i Farerów. Spotkanie będzie także emitowane w internecie na stronie Sport.tvp.pl. Dostęp do meczu zapewnia też aplikacja TVP Sport, z której można korzystać zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i na Smart TV.

Polska – Wyspy Owcze, kursy bukmacherskie

Zdecydowanym faworytem spotkania są Biało-czerwoni. Kurs na zwycięstwo reprezentacji Polski został oszacowany na 1.14. Dla porównania ewentualna wiktoria wyspiarzy została oszacowana na 21.00-22.50.

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 7 września 2023 20:41.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Gdzie obejrzeć mecz Polska – Wyspy Owcze?

Spotkanie dostępne będzie na antenie TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport Premium 1 i w internecie na stronie Sport.tvp.pl.

Kiedy odbędzie się mecz Polska – Wyspy Owcze?

Spotkanie rozpocznie się w czwartek (17 sierpnia) o godzinie 20:45.

Komentarze