Spotkanie na odzyskanie osobowości. Przewidywane składy na mecz Albania – Polska

Albania - Polska to mecz, który elektryzuje w niedzielę wszystkich kibiców Biało-czerwonych. Starcie w Tiranie może być spotkaniem o wszystko dla podopiecznych Fernando Santosa. Tymczasem prezentujemy przewidywane składy na ten mecz.

Piotr Zieliński
fot. Imago / Katarzyna Plewczyńska / Fotostyk Na zdjęciu: Piotr Zieliński
  • Bardzo interesująco zapowiada się spotkanie z udziałem Albanii i Polski
  • Mecz odbędzie się o godzinie 20:45
  • Rywalizacja odbędzie się Air Albania Stadium w Tiranie

Eliminacje Euro 2024: Albania – Polska

Reprezentacja Polski przystąpi do niedzielnej potyczki po zwycięstwie nad Wyspami Owczymi (2:0). Biało-czerwoni jednak wciąż nie dysponują taką siłą, która pozwalałaby im ze spokojem udać się do Tirany po zwycięstwo. Jednocześnie na Air Albania Stadium ekipa Fernando Santosa wciąż będzie szukała swojego stylu.

W powszechnej opinii polska drużyna nie powinna drżeć przed najbliższym przeciwnikiem. Faktem jest jednak to, że przed niedzielną batalią w tabeli grupy E reprezentacja Polski traci punkt do drugiej Albanii.

Wszystko wskazuje na to, że rewolucji w składzie Biało-czerwonych nie będzie. W bramce pewne miejsce ma Wojciech Szczęsny. Przed bramkarzem Juventusu wystąpią najpewniej: Tomasz Kędziora, Jan Bednarek i Jakub Kiwior. W roli wahadłowych zagrać mogą Paweł Wszołek i Bartosz Bereszyński. Z kolei za grę w środkowej tercji odpowiadać mają: Damian Szymański, Piotr Zieliński i Grzegorz Krychowiak. W ataku wystąpi prawdopodobnie ten sam duet, który zaczął potyczkę z Farerami.

Przewidywane składy na mecz Albania – Polska

Albania: Berisha – Hysaj, Ismajili, Djimsiti, Mitaj, Asillani, Ramadani, Asani, Bajrami, Seferi, Cikalleshi

Polska: Szczęsny – Kędziora, Bednarek, Kiwior, Bereszyński, Wszołek, Krychowiak, D. Szymański, Zieliński, Milik, Lewandowski.

Czytaj więcej: Albania – Polska: typy, kursy, zapowiedź (10.09.2023)

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 10 września 2023 20:40.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze