Krzysztof Stanowski gorzko skomentował zaskakujący wybór Fernando Santosa

Fernando Santos mocno zaskoczył doborem wyjściowego składu na mecz eliminacji do Mistrzostw Europy z Wyspami Owczymi. Ku zaskoczeniu większości kibiców i dziennikarzy znalazło się w nim miejsce dla Grzegorza Krychowiaka. Decyzję trenera skrytykował Krzysztof Stanowski.

Grzegorz Krychowiak
Imago/Newspix.pl fot. Piotr Kucza Na zdjęciu: Grzegorz Krychowiak
  • Fernando Santos zdecydował się na wystawienie w wyjściowym składzie reprezentacji Polski na mecz z Wyspami Owczymi Grzegorza Krychowiaka
  • Decyzję selekcjonera za pośrednictwem Twittera skomentował Krzysztof Stanowski
  • Znany dziennikarz skrytykował wybór Fernando Santosa

Stanowski przeciwny Krychowiakowi w podstawowym składzie

Dziennikarze, eksperci i kibice niemal jednogłośnie typowali skład reprezentacji Polski na mecz z Wyspami Owczymi. Spodziewali się, że od pierwszych minut na boisko w środku pola wybiegną Damian Szymański i Sebastian Szymański. Fernando Santos postanowił jednak zaskoczyć wszystkich. Selekcjoner postawił na Grzegorza Krychowiaka.

O ile jeszcze powołanie dla weterana było zrozumiałe, o tyle dla wielu dziennikarzy trener mocno zaskoczył wystawieniem Krychowiaka. Decyzji Fernando Santos zdecydowanie nie aprobuje Krzysztof Stanowski. Dziennikarz nie krył zaskoczenia. 

“Z piłkarza niepotrzebnego i odstawionego wskakuje do pierwszego składu, mimo że przez ten czas ani nikt go nie odwiedził w Arabii Saudyjskiej, ani nikt z nim nie rozmawiał? W porządku, budowa drużyny idzie wyśmienicie” – napisał w mediach społecznościowych.

Czytaj też: Hajto uderza w Lewandowskiego: za moich czasów nie byłby kapitanem

Komentarze