Piłkarz Ekstraklasy postraszył Włochów. Wejście z ławki i dublet [WIDEO]

Jani Atanasov, na co dzień grający w Cracovii, wystąpił w meczu Macedonii Północnej z Włochami. Piłkarz Ekstraklasy wszedł na boisko i ustrzelił dublet.

Jani Atanasov
IMAGO / Fabrizio Corradetti Na zdjęciu: Jani Atanasov
  • Jani Atanasov to piłkarz Cracovii i reprezentant Macedonii Północnej
  • W meczu eliminacji do Euro 2024 z Włochami zanotował świetny występ
  • Wszedł na boisko w drugiej połowie i ustrzelił dublet

Jani Atanasov postraszył Włochów. Piłkarz Cracovii z dubletem na Stadio Olimpico

Macedonia Północna przegrała na wyjeździe z Włochami 2:5, ale całkiem miło to spotkanie będzie mógł wspominać Jani Atanasov. Piłkarz, który na co dzień występuje w Cracovii, pojawił się na Stadio Olimpico od początku drugiej połowy.

24-letni pomocnik potrzebował zaledwie kilku minut, aby wpisać się na listę strzelców. Patrząc na dyspozycję Włochów, wydawało się, że będzie to jedynie honorowe trafienie przyjezdnych. Jednak Jani Atanasov skutecznie postraszył mistrzów Europy z 2021 roku. W 74. minucie reprezentant Macedonii Północnej przejął piłkę w środku pola i zdecydował się na strzał z dalekiej odległości. Futbolówka odbiła się od jednego z obrońców, myląc w ten sposób Gianluigiego Donnarummę. W tamtym momencie na tablicy wyników widniał rezultat 3:2.

Czytaj dalej: Polacy trafią na potęgę? Potencjalni rywale w barażach o Euro 2024