Kluczowy obrońca reprezentacji Polski z urazem

Już w 9. minucie Matty Cash zmuszony był opuścić boisko w meczu z Czechami. Obrońca doznał kontuzji łydki, a jego występ w spotkaniu z Albanią stoi pod znakiem zapytania.

Matty Cash
Pressfocus Na zdjęciu: Matty Cash
  • Matty Cash już na samym początku meczu z Czechami doznał urazu
  • Obrońca został zmieniony w 9. minucie spotkania
  • Sztab medyczny kadry przekazał, że 25-latek naciągnął łydkę

Pechowy mecz Matty’ego Casha

Nie był w stanie zbyt wiele pokazać w meczu z Czechami Matty Cash, bo już w 9. minucie został zmieniony przez Roberta Gumnego. Prawy obrońca reprezentacji Polski nie popisał się przy golu na 2:0, kiedy to uciekł mu David Jurasek, który asystował Tomasovi Cvancarze. Obrońca chwilę później zgłosił uraz, a Fernando Santos musiał przeprowadzić pierwszą zmianę.

Nieoficjalnie mówi się o naciągnięciu łydki. Kontuzja obrońcy Aston Villi może wykluczyć go z udziału w rywalizacji z reprezentacją Albanii, która została zaplanowana na poniedziałek.

Problemy zdrowotne w trakcie spotkania miał również Krystian Bielik. Po starciu z jednym z rywali pomocnik potrzebował interwencji medyków. Był w stanie jednak kontynuować grę, choć Fernando Santos zdecydował się w przerwie zdjąć go z boiska. Niewykluczone, że było to podyktowane stanem zdrowotnym zawodnika.

Przeczytaj: Piotr Zieliński przybity po meczu z Czechami. “To nie może się przytrafić”

Komentarze