Hiszpanie bez butów i rękawic bramkarskich, a i tak pokazali klasę. “Zawodnicy nie czuli dyskomfortu”

Reprezentacja Hiszpanii pewnie pokonała Gruzję (7:1) w meczu w ramach eliminacji do mistrzostw Europy. Po spotkaniu kilka słów na temat rywalizacji zabrał selekcjoner Luis de la Fuente.

Luis de la Fuente
fot. Imago / Marca / PABLO MORENO Na zdjęciu: Luis de la Fuente
  • W bardzo dobrym stylu reprezentacja Hiszpanii zaprezentowała się w starciu z Gruzją
  • Po spotkaniu kilka zdań na temat rywalizacji wyraził Luis de la Fuente
  • Opiekun La Furia Ruja wypowiedział się też na temat niecodziennego zdarzenia

Hiszpanie zgubili sprzęt

Reprezentacja Hiszpanii w dobrym stylu wygrała (7:1) drugie spotkanie w ramach trwających eliminacji do Euro 2024. Opiekun La Furia Roja nie ukrywał zdziwienia obrotem wydarzeń w meczu.

– Bardzo dziwny początek. Spodziewaliśmy się znacznie poważniejszego oporu. Musimy wyrazić uznanie mojemu zespołowi, który był skupiony na grze od pierwszej do ostatniej minuty. Ciężko pracowaliśmy dzisiaj, aby osiągnąć historyczny wynik. Teraz do wygrania pozostało pięć meczów – przekonywał Luis de la Fuente po starciu z Gruzją na pomeczowej konferencji prasowej cytowanej przez Markę.

Opiekun Hiszpanów wypowiedział się również na temat kłopotów, które dopadły drużynę w trakcie podróży do Tbilisi. – Owszem, zgubiliśmy po drodze buty i rękawice bramkarskie, ale dla zawodowców tej klasy nie jest to problemem. Dzisiaj przyleciał prywatny samolot i dostarczył wszystko, czego potrzebowaliśmy. Zawodnicy nie czuli żadnego dyskomfortu – przekazał Hiszpan.

Czytaj więcej: Hiszpania zabawiła się w Tbilisi, popisowy występ Moraty

Komentarze