Boniek z przekąsem odpowiedział na wpis Casha

Zbigniew Boniek ironicznie odpowiedział na wpis Matty'ego Casha w mediach społecznościowych, który w języku angielskiej nawiązał do szeroko komentowanej wypowiedzi Tomasza Hajty po meczu Czechy - Polska.

Matty Cash
PressFocus Na zdjęciu: Matty Cash
  • Szerokim echem niesie się wypowiedź Tomasza Hajty po meczu Czechy – Polska
  • Ekspert w studio Polsat Sport zasugerował, że Cash mógł symulować kontuzję
  • Obaj zabrali głos w mediach społecznościowych, a do wypowiedzi Casha z przekąsem nawiązał Boniek

“A dlaczego dwaj Polacy nie rozmawiają ze sobą po polsku”

Wszystko zaczęło się po meczu eliminacyjnym Mistrzostw Europy 2024 Czechy – Polska. Biało-Czerwoni po trzech minutach gry przegrywali już 0:2, a chwilę później Matty Cash zasygnalizował uraz i opuścił plac gry.

Tomasz Hajto w pomeczowym studio na antenie Polsat Sport zasugerował, że reprezentant Polski udawał kontuzję, bo wiedział, że gra słabo i mógłby zostać zmieniony. Jak się okazało nie miał racji, bo obrońca Aston Villi rzeczywiście jest kontuzjowany.

Do słów Hajty odniósł się sam Matty Cash w mediach społecznościowych. – Gadasz totalne gówno – napisał w języku angielskim Cash na swoim koncie na Twitterze, oznaczając przy tym Hajtę. Były reprezentant Polski chwilę później postanowił przeprosić. – Cześć, Matty. Poniosło mnie z tą diagnozą. Przepraszam i życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia! – odpowiedział.

Do wymiany zdań obu panów, a w szczególności wpisu Matty’ego Casha odniósł się również na Twitterze Zbigniew Boniek, który z przekąsem nawiązał do słów obrońcy Aston Villi. – A dlaczego dwaj Polacy nie rozmawiają ze sobą po polsku – zauważył Boniek w reakcji na komentarz Wojciecha Kowalczyka.

Zobacz również: Tomasz Hajto przeprosił Matty’ego Casha. “Poniosło mnie z tą diagnozą”

Komentarze