Tomasz Hajto przeprosił Matty’ego Casha. “Poniosło mnie z tą diagnozą”

Tomasz Hajto po meczu reprezentacji Polski z Czechami zarzucał Matty'emu Cashowi symulowanie kontuzji. To nie spodobało się otoczeniu zawodnika Aston Villi, a sam piłkarz na Twitterze napisał, że ekspert Polsatu Sport delikatnie to ujmując "gada głupoty". 50-latek kilkanaście minut później przeprosił prawego obrońcę za "nietrafną diagnozę".

Tomasz Hajto
PressFocus Na zdjęciu: Tomasz Hajto
  • Tomasz Hajto kilka dni temu zarzucił Matty’emu Cashowi symulowanie urazu
  • 25-latek dzisiaj odpowiedział byłemu reprezentantowi Polski na Twitterze
  • Ekspert Polsatu Sport następnie przeprosił piłkarza Aston Villi za swoje słowa

“Przepraszam i życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia”

Matty Cash nabawił się urazu podczas spotkania Polski z Czechami w ramach eliminacji do EURO 2024. Biało-Czerwoni przegrali 1:3, a boczny defensor już w 9. minucie musiał opuścić boisko. Późniejsze badania wykazały kontuzję, która wykluczy prawego obrońcę z gry na nawet kilka tygodni.

Tomasz Hajto po meczu Biało-Czerwonych zarzucił trzynastokrotnemu reprezentantowi Polski symulowanie kontuzji, a gwiazda Aston Villi odpowiedziała mu w mediach społecznościowych twierdząc, że “gada totalne gówno”. Ekspert chwilę później przeprosił Casha. – Cześć, Matty. Poniosło mnie z tą diagnozą. Przepraszam i życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia! – napisał Tomasz Hajto.

Wszystko wskazuje na to, że Unai Emery nie będzie mógł skorzystać z usług 25-latka przez kilka najbliższych kolejek Premier League. The Villans w weekend zmierzą się z Chelsea.

Matty Cash w 25 spotkaniach trwającej kampanii zanotował 1 asystę. Urodzony w Anglii wahadłowy polskiego pochodzenia zadebiutował w kadrze narodowej pod koniec 2021 roku.

Komentarze