Bohater meczu Hiszpanii: Ciągle nie mogę w to uwierzyć

Hiszpania pokonała Norwegię w pierwszym meczu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. W spotkaniu rozgrywanym na Estadio La Rosaleda w Maladze triumfowali gospodarze. Wynik starcia otworzył Dani Olmo, a w końcówce ustalił go Joselu, dla którego był to debiut w reprezentacji. Co po ostatnim gwizdku powiedział autor dubletu?

Joselu
PressFocus Na zdjęciu: Joselu
  • Hiszpania wygrała z Norwegią 3:0 w pierwszym meczu grupy A w el. do ME 2024
  • Strzelanie na La Rosaleda rozpoczął Dani Olmo
  • W końcówce dwie bramki zdobył debiutujący Joselu

Joselu: Czuje się jak 18-latek

Pojedynek Hiszpania – Norwegia był drugim sobotnim meczem w ramach zmagań w grupie A w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2024. Rywalizację otworzyła potyczka Szkocji z Cyprem, wygrana przez podopiecznych Steve’a Clarke’a 3:0.

La Furia Roja nie chciała być gorsza i pokonała swoich rywali w takim samym stosunku bramkowym. Duża w tym zasługa Joselu, który w swoim premierowym spotkaniu w reprezentacji dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Jak mecz ocenił napastnik Espanyolu?

– Prawda jest taka, że nadal w to nie wierzę. To nagroda za codzienną pracę. Szczególnie chciałbym podziękować mojej żonie, moim dzieciom oraz mojej mamie, którzy tu dzisiaj przyjechali. Dziękuję trenerowi de la Fuente za wszystko, za moją obecność tutaj i zaufanie mi. Myślę, że odpowiedziałem na powołanie w wystarczający sposób.

Wiek nie ma dla mnie znaczenia, ponieważ czuję się jak dziecko, czuję się jak 18-latek. Chcę się tym cieszyć. Dzisiaj jest niesamowity dzień.

Zobacz także:

Komentarze