Zagłębie Lubin zwolni Stokowca?

Piotr Stokowiec
PressFocus Na zdjęciu: Piotr Stokowiec

Jak informuje Przegląd Sportowy, Zagłębie Lubin rozważa możliwość zwolnienia Piotra Stokowca. Forma drużyny w ostatnim czasie jest fatalna, a Miedziowi do ostatnich kolejek PKO Ekstraklasy tego sezonu będą bronić się przed spadkiem.

  • Zagłębie Lubin do ostatnich kolejek będzie broniło się przed spadkiem z Ekstraklasy
  • Ze względu na fatalne wyniki sportowe klub rozważa zwolnienie Piotra Stokowca
  • Trener już raz stracił w tym sezonie posadę będąc zwolnionym z Lechii Gdańsk

Ciężkie dni przed Zagłębiem Lubin

Piotr Stokowiec drugi w ciągu jednego sezonu może stracić posadę w Ekstraklasie. Pod koniec sierpnia ubiegłego roku został zwolniony z Lechii Gdańsk. Jednak na bezrobociu był tylko przez cztery miesiące, a pomocną dłoń wyciągnęło do szkoleniowca Zagłębie Lubin.

Klub liczył na zdecydowanie lepszy sezon. Zimą Zagłębie wzmocniło kilku zawodników, ale na nic się to zdało. Na cztery kolejki przed końcem sezonu Miedziowi mają tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową, a ich kalendarz sprawia, że o utrzymanie w lidze będzie ciężko.

Ostatnia wysoka porażka 2:4 z Górnikiem Zabrze sprawia, że w Lubinie zaczęto zastanawiać się na do kolejną zmianą trenera w tym sezonie. Zdaniem Przeglądu Sportowego Piotr Stokowiec dostał ultimatum od władz klubu. Jeśli w kolejnych dwóch ligowych spotkaniach z Radomiakiem i Lechią nie zdobędzie minimum czterech punktów to najprawdopodobniej na dwa mecze przed końcem sezonu pożegna się z posadą trenera.

Zobacz również: Jagiellonia rozważa zmianę w sztabie szkoleniowym

Komentarze