Kolejna absencja w Bayernie. “Infekcja grypopodobna”

Serge Gnabry
Serge Gnabry PressFocus

Do kontuzjowanych Corentina Tolisso, Kingsleya Comana, Svena Ulreicha i Jamala Musiali dołączył Serge Gnabry. Niemiec cierpi na infekcję grypopodobną i prawdopodobnie nie będzie mógł wziąć udziału z Greutherem Fuerth.

  • W Bayernie Monachium powiększyła się liczba nieobecnych
  • Do Tolisso, Comana, Ulreicha i Musiali po wtorkowym treningu dołączył Serge Gnabry. Klub poinformował, że cierpi na “infekcję grypopodobną”

Gnabry raczej nie wystąpi w ten weekend

Bayern Monachium w poprzedniej kolejce Bundesligi rozstrzelali VfL Bochum, aplikując rywalom aż siedem bramek. Bawarczycy kontynuują obecnie przygotowania do kolejnego meczu, w którym podejmą Greuther Fuerth.

Trener Julian Nagelsmann będzie musiał zmierzyć się z beniaminkiem w okrojonym składzie. Od dłuższego czasu nieobecny jest Corentin Tolisso. Kingsley Coman kilka dni temu przeszedł operację serca. Sven Ulreich i Jamal Musiala nie dokończyli poniedziałkowego treningu.

We wtorek na grupowych ćwiczeniach zabrakło zaś Serge’a Gnabry. Rekordowi mistrzowie Niemiec donieśli, że powodem absencji reprezentanta Niemiec jest “infekcja grypopodobna”. Według niemieckiego Sportu, obecność skrzydłowego w kadrze meczowej na piątkowy mecz ligowy stoi pod znakiem zapytania. Klub nie zamierza także ryzykować ze wspomnianym Musialą, który cierpi na kontuzję torebki stawowej w prawej kostce.

Bayern Monachium świetnie rozpoczął nowy sezon Bundesligi. Po pięciu kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, choć drugi Wolfsburg miał w niedzielę szansę na wyprzedzenie Bawarczyków. Teraz Die Roten będą bronić pierwszej lokaty, mierząc się z czerwoną latarnią. Greuther Fuerth w pięciu kolejkach zanotował zaledwie jeden remis – pozostałe mecze przegrał.

Greuther Fuerth
Bayern Monachium
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 24. września 2021 20:29.

Komentarze