Nagelsmann odbył szczerą rozmowę z Lewandowskim

Robert Lewandowski (z lewej)
Pressfocus Na zdjęciu: Robert Lewandowski (z lewej)

W ostatnich tygodniach media sportowe wiele uwagi poświęcają Bayernowi Monachium. Przede wszystkim jest to spowodowane plotkami łączącymi Roberta Lewandowskiego z FC Barceloną. Sporą dyskusję wywołało także odpadnięcie Bawarczyków z rozgrywek Ligi Mistrzów. Julian Nagelsmann w rozmowie z DAZN przyznał, że odbył szczerą rozmowę z Lewandowskim.

  • Media informowały, że Lewandowski nie jest zadowolony z pracy Nagelsmanna
  • Trener Bayernu postanowił odbyć z Polakiem rozmowę
  • Zakończyła się ona owocnie dla obu stron

Burza medialna wokół Bayernu

Władze Bayernu Monachium wciąż nie doszły do porozumienia z Robertem Lewandowskim w sprawie przedłużenia kontraktu. Podkręca to tylko plotki dotyczące potencjalnych przenosin Polaka do FC Barcelony. Ponadto niemieckie media informowały po porażce w dwumeczu z Villarrealem, że kapitan biało-czerwonych jest niezadowolony ze współpracy z obecnym szkoleniowcem. 

Sprawy w swoje ręce dość szybko wziął Julian Nagelsmann, który postanowił dowiedzieć się prawdy bezpośrednio u źródła. W rozmowie z DAZN, szkoleniowiec mistrza Niemiec przyznał, że odbył szczerą rozmowę z Robertem Lewandowskim. Polak miał podczas niej zaprzeczyć krążącym plotkom.

– Zapytałem go o ostatnie plotki, ale on wszystkiemu zaprzeczył. Opowiedział mi o tym, co powiedział w rozmowie z polską telewizją. Obaj mamy bardzo bezpośredni kontakt – stwierdził Nagelsmann

Po zakończonym meczu z Arminią Bielefeld Niemiec przyznał, że jest zadowolony z postawy drużyny. Bayern zrobił kolejny krok w stronę obrony tytułu, a już za tydzień może zapewnić sobie kolejne mistrzostwo Niemiec. 

– Pierwsze 20 minut dzisiejszego meczu było bardzo dobre. Po kwadransie powinniśmy prowadzić już 3:0. Zasłużyliśmy na zwycięstwo, nawet jeśli pod koniec było nam nieco trudniej – dodał zadowolony trener.

Przeczytaj też: Lewandowski niezadowolony ze współpracy z Nagelsmannem

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze