Fatalne wieści dla Bayernu! Gwiazda doznała kontuzji

Kingsley Coman nie dokończył meczu Augsburg - Bayern Monachium. Francuz opuścił boisko już w 26 minucie spotkania. Na konferencji prasowej Thomas Tuchel powiedział, że uraz skrzydłowego wygląda na poważny.

Kingsley Coman
Imago / Sven Simon Na zdjęciu: Kingsley Coman
  • Kingsley Coman doznał kontuzji podczas meczu Augsburg – Bayern Monachium
  • Francuz opuścił plac gry w pierwszej połowie
  • Bayern Monachium wygrał 3-2 z Augsburgiem

Kingsley Coman z poważną kontuzją kolana

Bayern Monachium w 19. kolejce Bundesligi wygrał 3-2 wyjazdowe spotkanie z Augsburgiem. Radość ze zwycięstwa przyćmiła jednak kontuzja kluczowego piłkarza “Die Roten”. Kingsley Coman z powodu urazu musiał opuścić boisku już w pierwszej połowie meczu.

To kontuzja kolana. Musimy poczekać, bo nie wiemy dokładnie, co mu jest, ale wygląda to na bardzo bolesny i poważny uraz. Nie było żadnych szans, aby kontynuował grę. Sprawdzimy więzadła i będziemy wiedzieć co dalej – powiedział Thomas Tuchel na pomeczowej konferencji prasowej.

Dla 27-letniego skrzydłowego to nie pierwsza kontuzja w tym sezonie. We wrześniu opuścił mecz z Leverkusen przez problemy mięśniowe. Natomiast w grudniu zmagał się z naderwaniem włókien mięśniowych.

Łącznie Francuz wystąpił w trwającej kampanii w 24 spotkaniach, w których zdobył 5 goli i zanotował 3 asysty.