Bayern wykonał plan. Złoty gol Harry’ego Kane’a

Bayern Monachium w piątkowy wieczór pokonał FC Koeln 1:0. Zwycięską bramkę w 20. minucie meczu zdobył Harry Kane, który zapakował futbolówkę do pustej bramki.

Piłkarze Bayernu
IMAGO / Team 2 Na zdjęciu: Piłkarze Bayernu
  • Bayern Monachium w piątkowy wieczór podejmował na wyjeździe FC Koeln
  • Mistrzowie Niemiec wyszli na prowadzenie w 20. minucie meczu
  • Spotkanie ostatecznie zakończyło się skromnym zwycięstwem “Die Roten”

Bayern Monachium pokonuje FC Koeln

Na piątkowy wieczór zostało zaplanowane spotkanie Bayernu Monachium z FC Koeln. Spotkanie zapowiadało się na jednostronne, bowiem mierzyły się ze sobą drużyny z dwóch różnych biegunów tabeli. A konkretnie mistrz Niemiec z ostatnią drużyną obecnego sezonu Bundesligi.

Strzelanie w Kolonii rozpoczęło się w 20. minucie. Na listę strzelców wpisał się Harry Kane. Angielski napastnik Bayernu zapakował futbolówkę do pustej bramki, po tym jak jeden z defensorów wybił z linii strzał Erica Choupo-Motinga. Dla 30-latka było to 18. trafienie w tym sezonie ligowym. Jeszcze w pierwszej części gry doskonałą okazję do zdobycia bramki miał Kameruńczyk. Jednak nie zdołał pokonać golkipera FC Koeln.

W drugiej połowie kibice zgromadzeni na obiekcie w Kolonii nie obejrzeli zbyt wielu emocji. Bayern Monachium nie forsował ataków, a gospodarze nie byli w stanie zaskoczyć gości. Ostatecznie Bayern utrzymał jedną bramkę przewagi i wygrał po bramce Harry’ego Kane’a.

Sprawdź także: Bayern odpuszcza w temacie głośnego transferu. Powodem zbyt duże wynagrodzenie gwiazdy