Bayern na deskach! Aptekarze blisko wygranej w hicie [WIDEO]

Bayer Leverkusen jest blisko wygranej w meczu na szczycie 1. Bundesligi. Po trafieniu Alexa Grimaldo z 50. minuty Aptekarze prowadzą już z Bayernem Monachium 2:0.

Alex Grimaldo
IMAGO / Vitalii Kliuiev Na zdjęciu: Alex Grimaldo
  • Bayer jest blisko wygranej w hicie
  • Aptekarze prowadzą już 2:0
  • Do siatki trafiali Stanisić i Grimaldo

Bayern na deskach w hicie Bundesligi

W pierwszej połowie prowadzenie Bayerowi Leverkusen dał Josip Stanisić. W błędzie byli ci, którym wydawało się, że Bayern Monachium zdoła na to trafienie odpowiedzieć.

Zaledwie pięć minut po wznowieniu gry po przerwie ekipa Xabiego Alonso podwyższyła prowadzenie na 2:0. Alex Grimaldo otrzymał doskonałe podanie od Telli i pięknym strzałem przy krótkim słupku nie dał szans bramkarzowi rywali.

W przypadku wygrania tego meczu Bayer będzie na dobrej drodze, by sięgnąć po mistrzostwo Niemiec. Przewaga w tabeli nad Bayernem wzrośnie do pięciu punktów.