Bayer otworzył wynik meczu. Gol obrońcy wypożyczonego z Bayernu [WIDEO]

Bayer Leverkusen w 18. minucie otworzył wynik meczu z Bayernem Monachium. Bramkę na 1:0 strzelił Jospi Stanisic, który przed sezonem został wypożyczony z Die Roten do Aptekarzy.

Piłkarze Bayeru Leverkusen
Imago / Beautiful Sports Na zdjęciu: Piłkarze Bayeru Leverkusen
  • Bayer Leverkusen mierzył się w hicie 21. kolejki Bundesligi z Bayernem Monachium
  • Pierwszą bramkę w meczu zdobył Josip Stanisic
  • Obrońca jest w tym sezonie wypożyczony z Bayernu do Bayeru Leverkusen

Stanisic z bramką przeciwko Bayernowi, z którego jest wypożyczony

Bayer Leverkusen przystępował do hitu 21. kolejki z Bayernem Monachium jako lider Bundesligi. Podopieczni Xabiego Alonso przed spotkaniem mieli 2 punkty przewagi nad Die Roten. Początek meczu na szczycie należał do gospodarzy, którzy wyszli na prowadzenie w 18. minucie spotkania.

Obrona Bayernu została zaskoczona przy rozegraniu rzutu z autu. Robert Andrich zagrał mocne podanie po ziemi w pole karne, gdzie niepilnowany był obrońca Aptekarzy – Josip Stanisic. Chorwat nie miał innej możliwości jak umieścić futbolówkę w siatce po strzale do prawie pustej bramki.

Po zdobyciu gola 23-latek nie zdecydował się na celebrację. Powód jest powszechnie znany, ponieważ obrońca jest zawodnikiem Bayernu Monachium, który przed sezonem wysłał go na wypożyczenie do Leverkusen.