Bayern Monachium nie chce dopuścić do transferu zawodnika. Proponuje mu nowy kontrakt

Według informacji podanych przez "Bild" Bayern Monachium rozpoczął intensywne prace nad nową umową dla Alphonso Daviesa. Kanadyjczyk rozważa w tym momencie transfer do Realu Madryt.

Alphonso Davies
Obserwuj nas w
IMAGO / Mladen Lackovic / LakoPress Na zdjęciu: Alphonso Davies
  • Bayern Monachium chce za wszelką cenę zatrzymać u siebie reprezentanta Kanady
  • Alphonso Davies znalazł się ostatnio na liście życzeń Realu Madryt
  • Przed obrońcą “Bawarczyków” trudna do podjęcia decyzja

Bitwa o Alphonso Daviesa

Bayern Monachium nie chce dopuścić do utraty Alphonso Daviesa. Według informacji podanych przez “Bild” mistrzowie Niemiec pracują nad przedłużeniem jego kontraktu. Obecna umowa Kanadyjczyka z klubem wygasa w czerwcu 2025 roku. Poważne zainteresowanie usługami 23-latka wyraża Real Madryt, który widzi w nim idealnego kandydata do zabezpieczenia lewej strony obrony na wiele lat.

W ostatnim czasie według doniesień niemieckiej gazety miało dojść do spotkania pomiędzy przedstawicielami piłkarza i klubu. Jednak sam piłkarz otwarcie przyznał, że fascynuje go możliwość dołączenia do takiej drużyny jak Real Madryt. Wszystko wskazuję na to, że Davies w najbliższych tygodniach będzie miał twardy orzech do zgryzienia. Przed nim kluczowa decyzja w kontekście jego przyszłości.

W tym sezonie boczny obrońca wystąpił w 18 spotkaniach w barwach “Die Roten”. Łącznie we wszystkich rozgrywkach zanotował 3 asysty.

Czytaj więcej: Gwiazda Bayernu na celowniku gigantów Premier League. Możliwy wielki powrót

Komentarze