Zakłady bukmacherskie Traf

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Traf to bukmacher, który jest wyspecjalizowany w wyścigach konnych. Jest spółką grupy kapitałowej Totalizatora Sportowego. Naszym rynku pojawił się już 2010 roku. Traf przyjmuje zakłady na gonitwy koni na trzech polskich torach: na warszawskim Służewcu, wrocławskim torze Partynice oraz na sopockim hipodromie.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Oprócz naszych rodzimych wyścigów, możesz u niego również typować wyniki gonitw z wybranych torów francuskich. No i najważniejsze! Traf zdobył licencję na przyjmowanie zakładów online!

Traf bonus powitalny

Niestety jeżeli chcesz znaleźć na Traf bonus powitalny, srogo się rozczarujesz. Bukmacher nie przygotował absolutnie żadnych promocji. Mieliśmy nadzieję, że skoro przeniósł swoją działalność również do internetu, to coś się w tym temacie zmieni. Nie ukrywamy, że przeżyliśmy spore rozczarowanie. Mamy jednak ciągle nadzieję, że na Traf bonus powitalny w końcu się pojawi i każdy nowy gracz będzie mógł skorzystać z jakiejś promocji.

Co może nam zaproponować ten buk? Z pewnością mógłby pokusić się o przygotowanie bonusu od pierwszego depozytu. Jest to raczej już standard u większości operatorów, że za założenie konta i dokonanie wpłaty, nowy gracz jest nagradzany podwojeniem swojego depozytu.

A może Traf nas zaskoczy i zaoferuje darmowy zakład za sam fakt rejestracji. A może będzie to jakiś atrakcyjny cashback? Możliwości jest wiele i na razie tylko snujemy domysły. Jeżeli pojawi się w serwisie Traf bonus powitalny, to my z pewnością Cię o tym poinformujemy.

Warunki obrotu bonusem

Niestety w tym akapicie nie znajdziesz żadnych konkretnych szczegółów odnośnie warunków obrotu bonusem, ponieważ póki co bukmacher nie ma go w swojej ofercie. Jedno jest pewne. Kiedy bonus już się pojawi, wraz z nim będzie dostępny regulamin promocji. Warto wtedy poświęcić parę chwil na zapoznanie się z nim, żeby móc w pełni skorzystać z propozycji bukmachera i zgarnąć jak najwyższą sumę na dalszą grę.

Inne bonusy na Traf

Jeśli na Traf pojawi się w końcu jakiś pakieta dla nowych graczy, to z pewnością bukmacher ruszy również z promocjami dla stałych użytkowników serwisu. W tym przypadku nie będziemy się bawić w jasnowidzenie i po prostu cierpliwie poczekamy na to, co nam zaproponuje w przyszłości.

Traf – kod bonusowy

Pewnie już się domyślacie, że na Traf kod bonusowy nie jest obecnie dostępny. Może wraz z pojawieniem się wyczekiwanej promocji powitalnej bukmacher postara się również o niego. Byłaby to bardzo miła niespodzianka. Jeżeli nie wiesz jak działają kody bonusowe, to szybko Ci to wyjaśnimy.

Otóż jeżeli bukmacher udostępni taki kod, a Ty podasz go podczas rejestracji, to otrzymujesz dodatkowe środki na grę. Może to być forma bezpiecznego zakładu czy też bardzo popularnego wśród buków i lubianego przez graczy, freebetu. Na co w przyszłości postawi Traf. Zobaczymy.

Rejestracja na Traf

Jesteś fanem wyścigów konnych? Teraz na serwisie Traf możesz stawiać zakłady online! Jedyne co musisz zrobić, to przejść pozytywnie proces rejestracji. Zacznij od wejścia na stronę tego buka. Od razu powinien Ci się pokazać ekran z przyciskiem pośrodku: “Zarejestruj się”. Podczas zakładania konta będziesz poproszony o podanie prawdziwych danych osobowych:

 • imię, nazwisko, adres e-mail, hasło, numer telefonu, numer PESEL, datę urodzenia, numer dowodu osobistego
 • adres zamieszkania: ulicę, numer domu, numer mieszkania, miasto, kod pocztowy.
 • numer konta bankowego

Ponadto bukmacher będzie Cię prosił o podanie źródła środków, które będziesz przeznaczał na zakłady.

Jak założyć konto na Traf?

Żeby dokończyć proces rejestracji, należy również wysłać na adres mailowy bukmachera, skan dokumentu tożsamości. Po weryfikacji Twoich danych, dostaniesz na maila link aktywujący konto. Zazwyczaj cała procedura nie trwa dłużej niż 15 minut. Jeżeli na link czekasz nieco dłużej, warto sprawdzić folder ze SPAMEM.

Pamiętaj również, żeby jakość przesłanych zdjęć była bardzo dobra, i aby wielkość pliku nie przekraczała 10 MB. Jeżeli przejdziesz pozytywnie proces weryfikacji danych, zostaniesz o tym powiadomiony drogą mailową. I na koniec jeszcze jedna uwaga. Jeżeli w ciągu siedmiu dni nie dokończysz procesu rejestracji, bukmacher usunie Twoje konto.

Wpłata i wypłata na Traf

Teraz pora przyjrzeć się temu jak wyglądają wpłaty i wypłaty w serwisie Traf. Niestety polscy bukmacherzy nie mają pod tym względem lekkiego życia. Nasze prawo jest dosyć restrykcyjne i ograniczona ilość metod płatności, nie jest do końca winą bukmacherów. Przejdźmy jednak do sedna sprawy.

Jeżeli chcesz dokonać depozytu, musisz to zrobić za pomocą tradycyjnego przelewu. Naturalnie, możesz zrobić to przez internet. Pamiętaj jednak, że wpłata musi być dokonana z tego samego konta, którego numer podałeś podczas rejestracji. W innym razie, bukmacher zwróci Ci wpłacone środki w ciągu siedmiu dni.

Wypłaty na Traf możesz dokonać w dogodnym dla Ciebie momencie. Bukmacher przeleje całość lub część Twoich środków na podane konto w ciągu siedmiu dni od złożenia dyspozycji.

Oferta Traf

Tak jak już wspomnieliśmy, Traf to bukmacher, który specjalizuje się w wyścigach konnych. Na razie nic innego na jego stronie nie znajdziecie, chociaż niektórzy spekulują, że być może operator rozszerzy kiedyś swoją ofertę.
Póki co Traf obsługuje tory następujące wyścigowe w Polsce oraz Francji

 • Warszawa – Służewiec
 • Wrocław – Partynice
 • Sopot – Hipodrom
 • Vincennes (Paryż)
 • Le Bouscat (Bordeaux)
 • Hippodrome de la Loire (Cordemais)
 • Hippodrome de Pau (Pau)
 • Hippodrome de la Côte d’Azur (Cagnes-sur-Mer)
 • La Touques (Deauville)

Bukmacher zapowiada, że wkrótce rozszerzy swoją ofertę na inne kraje.

Jak obstawiać gonitwy?

Teraz zajmiemy się tym, jak obstawiać gonitwy na Traf. Jeżeli jesteś laikiem, to z pewnością przyda Ci się parę wskazówek. Zacznijmy od tego, że masz obecnie do wyboru wybranie się na wyścigi na żywo, na jeden z polskich torów, udanie się do punktu naziemnego lub postawienie zakładu online. Ta ostatnia opcja jest dopiero dostępna od lipca 2019 roku.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Do wyboru masz dwie podstawowe formy zakładów:

 • Jednogonitwowe
 • Wielogonitwowe

Zakłady jednogonitwowe dzielą się z kolei na:

 • ZWC – zakład zwyczajny
 • PDK – porządek
 • DWJ – dwójka
 • TRJ – trójka
 • CZW – czwórka

Jeżeli zdecydujesz się na obstawianie zakładów wielogonitwowych, to do wyboru masz następujące możliwości:

 • DBL – dubla
 • TPL – tripla
 • KWN – kwinta
 • SPT – septyma

Chcesz obstawiać ze strony internetowej Traf? To nic trudnego! Zaloguj się najpierw na swoje konto, a potem wejdź w zakładkę “Graj Teraz”. Kolejnym krokiem jest oczywiście wybranie gonitwy, rodzaju zakładu oraz dokonania wyboru konia, lub koni, które jako pierwsze przekroczą metę wyścigu. Jeżeli nie jesteś pewny zwycięzcy, to na pierwsze miejsce możesz typować wiele koni. Jest to tzw. system ściana.

Co jeszcze powinieneś wiedzieć, jeżeli chcesz zacząć obstawiać gonitwy. Minimalna stawka pojedynczego zakładu waha się pomiędzy 1 zł, a 5 zł. Oczywiście, im więcej postawisz, tym większą wygraną masz szansę zgarnąć. Możesz również grać stosując systemy. Wspomnianą już wcześniej ścianę oraz tzw. box. Na kuponach ściana będzie oznaczona gwiazdką *, a box krzyżykiem #.

Traf mobile

Dobrą wiadomością jest to, że z platformy Traf możesz korzystać za pomocą swojego telefonu lub tableta. Bukmacher postarał się o to, aby jego strona miała również sprawnie działająca wersję mobilną. I świetnie! Dzięki temu masz dostęp do oferty gonitw gdziekolwiek jesteś.

Masz możliwość typować wtedy, kiedy Ci to pasuje, bez konieczności odwiedzania punktu naziemnego. No i nie zapominajmy, że jeżeli myślisz o założeniu konta na Traf, możesz to zrobić również korzystając z telefonu. Cały proces rejestracji odbywa się tak samo jak w przypadku użycia zwykłego komputera czy laptopa.

Traf aplikacja mobilna

Niestety na Traf aplikacja mobilna nie jest na razie dostępna. Nie jest jednak wykluczone, że taka appka wkrótce się pojawi. Na razie mamy do dyspozycji dobrze działającą stronę mobilną, która umożliwia nam wygodne korzystanie z serwisu za pomocą telefonu.

Opinie o Traf

Nie ukrywamy, że opinie o Traf są wśród graczy bardzo pochlebne. Pomimo, że serwis online ruszył niedawno, już zyskał grono wiernych użytkowników. Jak widać brak bonusu powitalnego i innych promocji nie zniechęcił prawdziwych fanów wyścigów konnych. Za co jest chwalony Traf online?

Gracze z pewnością cenią sobie łatwy dostęp do statystyk, wyników poszczególnych gonitw oraz informacji o dostępnych zakładach. Warto również wspomnieć, że na serwisie tego bukmachera możesz obejrzeć transmisję wybranych wyścigów na żywo, bez konieczności stawiania zakładu.

Generalnie cała strona internetowa jest skonstruowana w sposób przyjazny użytkownikowi. Także nawet jezeli dopiero zaczynasz swoja przygodę z tego rodzaju sportem, to nie będziesz czuł się tam zagubiony. W zakładce “Jak grać?” znajdziesz przejrzysty przewodnik po rodzajach zakładów oraz zgrabnie wytłumaczone zagadnienie grania systemami.

Podsumowując, Traf jako bukmacher, który specjalizuje się w gonitwach koni na polskim rynku, zdecydowanie wybija się na prowadzenie. Jeżeli zainteresowała Cię nasza recenzja, koniecznie odwiedź Traf – zakłady wzajemne i zapoznaj się z jego pełna ofertą tego operatora.

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego podczas rejestracji muszę podać swoje dane osobowe?

Bukmacher potrzebuje danych osobowych, aby zidentyfikować swoich użytkowników. Np. musi sprawdzić czy rzeczywiście osoba zakładająca konto jest pełnoletnia. Pamiętaj, że Traf korzysta nowoczesnych systemów zabezpieczających i Twoje dane są pilnie strzeżone.

W jakiej walucie mogę grać na Traf?

Na Traf możesz korzystać tylko z naszej waluty, czyli PLN.

Ile trwa weryfikacja konta gracza?

Jeżeli wysłałeś skan dokumentów, weryfikacja ich nie powinna potrwać dłużej niż 15 minut. Po zakończeniu tego procesu, zostaniesz o tym poinformowany drogą mailową.

Czy na Traf bonus powitalny jest już dostępny?

Niestety, na razie bukmacher nie przygotował nic dla nowych graczy. Jeżeli pojawi się jakaś promocja dla zakładających u niego konto, my Cię o tym jak najszybciej poinformujemy.

Czy na Traf kod bonusowy jest gotowy do użycia?

Kod bonusowy obecnie nie jest dostępny na tym serwisie.

Czy Traf to legalny bukmacher?

Tak, Traf to legalny bukmacher,, który działa na naszym rynku od 2010 roku. Od lipca 2019 można również odwiedzić jego stronę internetową i stawiać zakłady online.

Zobacz także

STS
Najwyższy bonus tylko z kodem GOAL!
98/100
Superbet
Atrakcyjne promocje z kodem GOAL!
95/100
Fortuna
Bonusy i promocje dla każdego z kodem GOAL!
92/100
Betfan
Bonus 200% poleca Mariusz Pudzianowski!
90/100
ComeOn
Bonus w gotówce i inne atrakcje!
90/100
etoto
Freebet z kodem GOAL!
85/100
forBET
Podwyższony bonus z kodem GOALBET
83/100
Fuksiarz
Cashbacki, freebety i inne fuksy!
83/100
LVbet
Darmowe zakłady z kodem GOAL
81/100
Totalbet
Do trzech razy sztuka z bonusem!
78/100
Betclic
Cashback freebet z kodem GOALPL
75/100
PZBuk
Freebet w gotówce!
73/100
Gobet
Darmowy zakład za rejestrację!
68/100
Betcris
Pakiet freebetów z kodem GOAL
65/100
Betx
Bonusów od groma
60/100
Totolotek
Nie przyjmuje już nowych graczy
10/100