Superbet zakład bez ryzyka – maj 2024

  • Freebet 35 zł za kod + pełen pakiet!

  Freebety do 3755 zł i regularne promocje

  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
  • Freebet 35 zł za kod + pełen pakiet!
  Graj z kodem GOAL

Zakład bez ryzyka w Superbet to możliwość gry bez ryzyka przez 7 dni po rejestracji i może wynieść nawet 3500 zł! W Superbet cashback obowiązuje po pierwszej wpłacie na min. 20 zł, na cały pierwszy tydzień gry. U innych bukmacherów zazwyczaj dotyczy tylko pierwszego kuponu.

Superbet zakład bez ryzyka – jak otrzymać

Zakład bez ryzyka u bukmachera Superbet działa nieco inaczej, niż klasyczny cashback i jest bardziej rozbudowany. Dzięki temu nowi gracze mają więcej możliwości i jednocześnie więcej do zdobycia. W tradycyjnym cashbacku typer otrzymuje zwrot za nietrafiony pierwszy zakład i ma znów do dyspozycji określoną sumę pieniędzy.

Otrzymanie cashbacku od Superbet nie jest więc zbyt złożone. Wystarczy obstawiać zakłady u bukmachera, a każda porażka w trakcie pierwszego tygodnia zostanie doliczona na poczet bonusu ‘zakład bez ryzyka’. Jedyne, co trzeba zrobić, to założyć konto w Superbet.

W tym celu należy:

 • wejść na stronę superbet.pl lub pobrać aplikację Superbet i wybrać przycisk ‘Rejestracja’
 • podać e-mail, nazwę użytkownika, hasło, imię, nazwisko i nr PESEL
 • nie wolno zapomnieć o kodzie promocyjnym ‘GOAL’, na który jest przewidziane specjalne pole w formularzu rejestracyjnym
 • oświadczyć znajomość regulaminu Superbet i swoją pełnoletność
 • zatwierdzić założenie nowego konta poprzez link aktywacyjny wysłany na adres e-mail

Później zostaje już tylko weryfikacja danych poprzez przesłanie dokumentu tożsamości i numeru konta bankowego. Teraz można już obstawiać zakłady bez ryzyka w Superbet i odbierać cashbacki.

Superbet – zakłady bez ryzyka do 3500 zł

W Superbet zakład bez ryzyka obejmuje nie tylko pierwszy kupon, ale wszystkie kupony zawarte w ciągu 7 dni od momentu rejestracji. Łączna kwota przegranych zakładów (aż do 3500 złotych) zostaje po tym czasie zwrócona na konto gracza w formie środków bonusowych. Superbet daje więc możliwość ubezpieczenia większej liczby zakładów i na zdecydowanie wyższą kwotę niż konkurencyjni bukmacherzy. Działa to zdecydowanie na jego korzyść, ponieważ oferta jest po pierwsze unikalna, a po drugie bardziej korzystna dla potencjalnych graczy.

Najprościej wyjaśnić sposób działania zakładu bez ryzyka w Superbet na przykładzie:

 • Suma stawek gracza (środki przeznaczone na kupony) = 500 zł
 • Łączna suma wygranych = 200 zł
 • Suma podatków od gier (obowiązkowo uwzględniana przez bukmacherów) = 60 zł
 • Przyznane i wykorzystane bonusy = 35 zł
 • Kwota cashbacku od Superbet = 500 zł – 200 PLN – 60 zł – 35 zł = 205 zł

Wspomniany zwrot zostaje przyznany graczowi w ciągu 24 godzin od rozliczenia pełnego tygodnia bez ryzyka. Należy zaakceptować środki bonusowe (w ciągu 7 dni) otrzymane w ramach promocji, aby później móc z nich skorzystać. Przyznany zwrot podlega trzykrotnemu obrotowi, a jego realizacja możliwa jest na kuponach z kursem min. 1.91.

Tydzień bez ryzyka w SuperbetWarunki
Cashback Superbetdo 3500 zł
Czas na kumulację bonusu7 dni
Warunki obrotu3x kupony z kursem min. 1.91
Kod promocyjny SuperbetGOAL

Tydzień bez ryzyka w Superbet – jak wykorzystać

Chcąc skorzystać z zakładu bez ryzyka w Superbet należy założyć konto u tego bukmachera i odebrać bonus powitalny. Będzie on dostępny do wykorzystania przez 7 dni licząc od daty rejestracji. Jak wykorzystać cashback z tygodnia bez ryzyka? Po pierwsze dokonać depozytu, aby mieć za co obstawiać i przy okazji zgarnąć bonus od 1. wpłaty (min. 20 zł). To właśnie po pierwszym depozycie aktywuje się na koncie tzw. ‘Tydzień bez ryzyka’ dzięki któremu gracz może typować przez cały tydzień bez martwienia się o przegrane.

Jeżeli po tygodniu okaże się, że nietrafionych zakładów było więcej i bilans konta jest ujemny, otrzymasz zwrot w formie środków bonusowych. Maksymalny cashback w Superbet wynosi 3500 złotych, więc aby otrzymać najwyższy bonus, trzeba by było obstawić kupony na łączną kwotę równą 3500 zł i żadnego z nich nie wygrać.

Jak już wspomniałem, zwrot po tygodniu bez ryzyka zostaje przyznany jako bonus, co oznacza, że zwrócone środki wylądują na koncie bonusowym i nie można ich od razu wypłacić. Należy ich użyć ponownie w zakładach bukmacherskich, czyli nimi obrócić – trzykrotnie na kuponach z kursem min. 1.91. Dopiero wtedy zostają one uwolnione i można dokonać wypłaty środków z Twojego konta w Superbet.

Superbet zakład bez ryzyka – na co można postawić?

Oferta bukmachera Superbet może robić wrażenie. Zarówno pod względem ogólnej liczby dyscyplin i rozgrywek, które można obstawiać, jak i szczegółowych zdarzeń dotyczących konkretnych spotkań. W grę wchodzą wydarzenia na żywo i te przedmeczowe, więc gracze nie będą mieli problemu z wykorzystaniem zakładu bez ryzyka.

Oczywiście najłatwiej będzie w okolicach weekendu, kiedy to odbywa się najwięcej meczów piłkarskich, ale też organizowane są gale mieszanych sztuk walki itp. Równie dobrze można obstawiać inne sporty zespołowe czy też wyścigi Formuły 1, a fani gier elektronicznych zapewne znajdą swoje ulubione turnieje w dziale e-sportu. W zależności od okresu kalendarzowego dostępne mogą być też typy na skoki narciarskie czy inne sporty zimowe, a gracze odnajdujący się w bardziej niszowych dyscyplinach bez problemu znajdą też interesujące zdarzenia w mniej popularnych zakładkach.

Cashback w Superbet obejmuje też kupony zagrane w ramach gier karcianych i sportów wirtualnych, więc bukmacher daje bardzo szeroki wachlarz możliwości swoim graczom. Pod tym względem można śmiało podkreślić, że konkurencyjni operatorzy często nie dają aż tylu opcji przy wykorzystywaniu bonusów.

Superbet cashback – obrót

W Superbet zakład bez ryzyka podobnie, jak u większości bukmacherów, wypłacany jest w środkach bonusowych, które wymagają obrotu. Możesz z nich skorzystać przy obstawianiu zakładów bukmacherskich, ale dopiero kiedy uda Ci się je obrócić, możesz dokonać wypłaty. Bukmacher ustawił warunek obrotu na trzykrotność otrzymanego zwrotu na kuponach z kursem min. 1.91.

Przykładowo – jeżeli w ramach tygodnia bez ryzyka otrzymałeś 1000 złotych zwrotu, to środki zostaną uwolnione po dokonaniu przez Ciebie obrotu na kwotę 3000 złotych.

Bonus pozostaje aktywny przez 10 dni, więc gracz powinien zadbać o to, aby go wykorzystać w tym czasie. Odradza się więc typów długoterminowych, np. Na zwycięzcę Premier League. Należy uważnie zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie Superbetu, żeby poznać wszystkie warunki promocyjne.

Superbet
95/100
 • Freebet 35 zł za kod + pełen pakiet!
 • Regularne boosty kursowe
 • Funkcja Betswipe
Kod GOAL na freebet i inne bonusy
W Superbet kod promocyjny odpala ekstra freebet 35 zł, a do tego gwarantuje pełen pakiet bonusów na start!

Superbet bonus powitalny

Niewątpliwie zakład bez ryzyka od Superbet jest bardzo atrakcyjną częścią bonusu powitalnego, ale nie jest to jedyne, co przygotował bukmacher dla nowych graczy. W skład oferty na start wchodzą:

 • Cashback do 3500 zł,
 • Bonus od 1. wpłaty do 200 zł w formie freebetu,
 • Dodatkowy freebet 35 zł za kod promocyjny do Superbet: GOAL,
 • Freebet 20 zł za pobranie aplikacji Superbet

Do tego dochodzą też czasowe oferty powitalne, dzięki którym całkowita kwota bonusu może jeszcze znacząco wzrosnąć z i tak już imponującej kwoty 3755 złotych. Na przykład Superbet proponuje dodatkowe 600 zł za zakład na mistrzostwo Polski zdobyte przez drużynę Lecha Poznań lub 300 zł za typ na gole obu zespołów w meczu FC Barcelony z Realem Madryt. Kreatywne podejście bukmachera do pakietu powitalnego to ogromny plus na tle konkurencji. Poniżej opisaliśmy również bonusy, na które może liczyć każdy nowy gracz Superbetu.

Bonus od 1. wpłaty 200 zł

Jako pierwszy na graczy czeka bonus depozytowy. Po 1. wpłacie gracze mogą liczyć na freebet o równowartości swojego depozytu do kwoty 200 złotych. Superbet stawia na bonusy w formie freebetu, więc pierwszą wpłatą można sobie zapewnić już pierwszy z nich. Warunkiem jest minimalny depozyt w wysokości 20 zł i dokonanie go w ciągu 14 dni od daty rejestracji.

Freebet 35 zł za kod promocyjny GOAL

Dla graczy, którzy podadzą kod promocyjny GOAL podczas rejestracji w Superbet i wpłacą co najmniej 50 zł przy okazji pierwszego depozytu przygotowany jest jeszcze dodatkowy freebet o wartości 35 złotych. Można go wykorzystać na dowolne zakłady, a zostanie on przyznany do 48 godzin po dokonaniu pierwszej wpłaty.

Darmowy zakład o wartości 20 zł za aplikację Superbet

Kolejnym freebetem w Superbet jest darmowy zakład 20 zł za pobranie aplikacji bukmachera na telefon. Trzeba ją pobrać i zainstalować na swoim urządzeniu w ciągu 7 dni od daty rejestracji. Otrzymany freebet również można dowolnie wykorzystać na wybrane zdarzenia, więc gracze mają kolejne bonusowe środki na obstawianie.

FAQ Zakład bez ryzyka w Superbet – najczęściej zadawane pytania

Ile wynosi zakład bez ryzyka od Superbet?

Bukmacher Superbet pozwala odebrać w bonusie cashback aż do 3500 złotych jako “Tydzień bez ryzyka”.

Jak otrzymać zakład bez ryzyka od Superbet?

Cashback Superbet  jest dedykowany dla nowych klientów rejestrujących konto z kodem GOAL.

Czy zwrot z freebetu – zakładu bez ryzyka od Superbet trzeba obrócić?

Tak, środki trafiają na saldo bonusowe i są objęte trzykrotnym obrotem po kursie kuponu min. 1.91.