Superbet zakład bez ryzyka – grudzień 2022

Bonusy Superbet mają w zanadrzu kilka kwot, które sprawiają, że łączna wartość idzie mocno w górę. W dużej mierze atrakcyjność promocji Superbet zależy od zakładu bez ryzyka. Cashback od tego bukmachera może wynieść aż 3500 złotych, co jest imponującym wynikiem. Zakład bez ryzyka Superbet rozłożony jest odpowiednio w czasie i dotyczy nie jednego kuponu. To oferta, która obejmuje cały tydzień po rejestracji konta. Dzięki temu nowy użytkownik może odpowiednio zaplanować zakłady bez ryzyka, a na koniec akcji odebrać wygenerowany zwrot stawki!

Superbet swoją przygodę z zakładem bez ryzyka rozpoczął od oferowania kwoty 500 PLN, ale z czasem cashback urósł do wartości 3500 PLN. To bonus nieco inny od tych, które znasz z oferty Fortuny, STS lub Betfan. U bukmachera Superbet ubezpieczeniu podlega nie tylko jeden zakład, ale cała seria kuponów. Tak naprawdę nie ma żadnych granic, co do ilości postawionych kuponów, za który uzyskasz zwrot. Wszystko sprowadza się do tego, by zrobić to w ciągu siedmiu dni od rozpoczęcia promocji.

Bonus bez ryzyka Superbet łączy się z promocją od pierwszej wpłaty, dzięki której można otrzymać 100% do 200 PLN. Po uzyskaniu tej kwoty – można przejść do gry bez ryzyka. Oferta ta określana jest jako “tydzień bez ryzyka”, bo każdy nowy użytkownik ma siedem dni na obstawianie z gwarantowanym zwrotem stawki. A to nie koniec atrakcji Superbet, bo dla użytkowników, którzy wprowadzą kod promocyjny od goal.pl czeka też freebet w zakładach bukmacherskich Superbet o wartości 34 PLN.

Tydzień bez ryzyka w SuperbetWarunki
Cashback Superbetdo 3500 zł
Czas na wykorzystanie7 dni
Warunki obrotu2x po kursie min. 1.8
Kod promocyjny SuperbetGOAL

Rejestracja na zakład bez ryzyka Superbet

Zakłady bez ryzyka w Superbet są oferowane dla nowych klientów. Rejestracja konta w Superbet to pierwszy krok, żeby uruchomić tydzień obstawiania bez ryzyka. To jeden z bonusów powitalnych, więc standardem jest wykonanie rejestracji na taki kupon. Konto użytkownika Superbet możesz założyć błyskawicznie, ponieważ wystarczy kilka minut, żeby odebrać bonus na start. Superbet pozwala skorzystać z zakładu bez ryzyka bez weryfikacji danych osobowych.

Tak naprawdę na bonus bez ryzyka nie trzeba wykonywać specjalnej rejestracji, bo wystarczy uzupełnienie formularza na stronie tego bukmachera. Co jeszcze trzeba zrobić? Uzupełnić pole z kodem promocyjnym. W tym miejscu najlepiej wprowadzić hasło: GOAL, za które otrzymasz bonus cashback. Zakład bez ryzyka 3500 PLN to nie jedyna okazja na bonusy Superbet. Dodatkowo otrzymasz też freebet i bonus od wpłaty. Warto pamiętać, że z usług bukmachera można korzystać także na telefonach – aplikacja Superbet jest dostępna i z pewnością będzie przyjemnym wyborem dla użytkowników.

W rejestracji Superbet bazujesz tylko na najważniejszych informacjach – nie musisz mieć przy sobie numeru dokumentu tożsamości lub danych konta bankowego, żeby prawidłowo utworzyć profil nowego klienta. Konto Superbet założysz, jeśli wpiszesz następujące dane:

 • imię,
 • nazwisko,
 • e-mail,
 • nazwa użytkownika,
 • hasło,
 • narodowość,
 • numer PESEL,
 • kraj zamieszkania,
 • kod promocyjny.

Zakład bez ryzyka Superbet może być odebrany po tym, jak zalogujesz się na konto i wykonasz pierwszą wpłatę na bonus 100% od depozytu. Wówczas automatycznie uzyskasz prawo do dodatkowych środków i rozpoczniesz tydzień bez ryzyka. Pamiętaj, żeby użyć kod promocyjny Superbet “GOAL”, by uzyskać możliwie największy bonus na rynku.

Jak odebrać zakład bez ryzyka od Superbet?

Bonus bez ryzyka można aktywować w ciągu 14 dni od rejestracji konta. To wtedy trzeba wykonać pierwszą wpłatę, od której wszystko się zacznie. Z twojej perspektywy wygląda to tak, że uzyskasz bonus 100% od wpłaty, a jednocześnie będziesz mógł obstawiać bez ryzyka przez kolejne siedem dni. Należy jednak pamiętać, że minimalna wartość depozytu, który aktywuje bonusy wynosi 20 PLN. Wpłacając mniej – nie otrzymasz gry bez ryzyka ani bonusu 100%.

Jak można wykonać płatność na zakłady bez ryzyka w Superbet? To nie powinno nikomu sprawić żadnych trudności, a tym bardziej, jeśli spojrzymy na wszystkie możliwości wpłaty u tego bukmachera. Bukmacher Superbet oferuje wiele metod płatności, co zdecydowanie ułatwi użytkownikom życie. Co można wykorzystać? Do pierwszej wpłaty możesz wybrać serwisy tpay, Przelewy 24, a także aplikację BLIK, portfele Skrill, Neteller i Revolut oraz karty VISA/Mastercard. Po zaksięgowaniu wpłaty (minimum 20 PLN) – będziesz mógł rozpocząć grę bez ryzyka. Warto pamiętać, że przez tydzień możesz wykonywać kolejne depozyty, które będą zaliczane na poczet bonusu cashback.

Co robić dalej? Po uruchomieniu bonusu możesz przystąpić do obstawiania zakładów Superbet. Pod cashback kwalifikują się wszystkie typy z oferty przedmeczowej i “na żywo”. W Superbet jest spory wybór dyscyplin sportowych, więc możesz przez tydzień obstawiać piłkę nożną, siatkówkę, e-sport lub hokej na lodzie – to tylko części sportów, które kwalifikują się pod zwrot stawki. Kiedy otrzymasz bonus?

Bonus uzależniony jest od tego, jakie straty wygenerujesz w ciągu tygodnia bez ryzyka. Jego kwota obliczana jest w następujący sposób: suma stawek – wygrane gracza – podatek – wykorzystane bonusy. Jeśli w okresie rozliczeniowym, a więc przez pierwszy tydzień, wygenerujesz straty, to Superbet zwróci je w całości do maksymalnej kwoty 3500 złotych!

Jak odebrać zakład bez ryzyka w Superbet w trzech krokach:

 1. Zarejestruj konto w Superbet z naszym kodem promocyjnym.
 2. Na dystansie 14 dni wykonaj pierwszą wpłatę – minimum 20 PLN.
 3. Aktywuj bonus i przez 7 dni obstawiaj bez ryzyka zakłady na sporty w Superbet.

Superbet bonus cashback – zasady

Nie denerwuj się, jeśli od razu po zakończeniu okresu rozliczeniowego nie otrzymasz bonusu cashback od Superbet. W regulaminie jest jasno określone, że bukmacher ma 72 godziny na wypłatę zwrotu stawki, a więc można czekać nawet trzy dni na należną kwotę. Najważniejsze, że koniec końców otrzymasz zwrot cashback.

Superbet stosuje warunki obrotu do bonusu bez ryzyka. Mówiąc dokładniej – chodzi o zwrot stawki. Bukmacher przyzna bonus na saldo bonusowe, więc to już sugeruje nam, że pieniądze trzeba odpowiednio obrócić, żeby pojawiły się na koncie głównym. Co trzeba zrobić? Bonus, który uzyskałeś należy obrócić dwukrotnie. To oznacza, że łączna suma stawek musi stanowić dwukrotność otrzymanej kwoty. Jeśli bonus liczy 200 PLN, to obrót powinien wynosić przynajmniej 400 PLN – zawsze jest to x2 uzyskanej kwoty.

Cashback na twoim saldzie bonusowym pozostanie aktywny przez 10 dni, więc w tym czasie trzeba wygenerować odpowiednią ilość kuponów, która wypełni obrót. Pamiętaj, żeby w swojej grze zawsze stosować minimalny kurs 1.80 – to dotyczy kuponów solo i AKO.

Do obrotu zakładem bez ryzyka nie można zawierać typów z oferty na Super Kursy ani używać narzędzia cash out.

Zakład bez ryzyka w Superbet FAQ

Jaki zakład bez ryzyka spotkasz w Superbet?

W Superbet oferta bez ryzyka dotyczy siedmiu dni, w których możesz obstawiać kupony z gwarancją zwrotu stawki.

Ile można odebrać w bonusie cashback?

Maksymalny zwrot stawki w promocji Superbet wynosi 3500 PLN.

Jaki jest obrót bonusem bez ryzyka od Superbet?

Bonus powinien być zagrany minimum dwa razy w zakładach po kursach minimalnych 1.80.