Superbet wypłaty, metody płatności

Jedni gracze zaczynają przygodę z zakładami bukmacherskimi z zamiłowania do sportu, inni z kolei upatrują w tym czysty biznes i kalkulację. Niemniej jednak każdemu u buka zależy na wygraniu pieniędzy. Skoro na rynku pojawił się nowy, legalny bukmacher, warto abyś zasięgnął informacji, jak wyglądają właśnie w Superbet wypłaty wygranej kasy.

Pakiet powitalny z kodem GOAL
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Spis treści:

Wypłaty w Superbet

Tak, jak zauważyliśmy wyżej w zakładach bukmacherskich, bez względu czy to Superbet, czy STS, wygrane wypłacać mogą tylko gracze, którzy przebrnęli przez pełen proces rejestracji.

Otóż tworząc konto u bukmachera Superbet otwierasz tzw. konto tymczasowe. To ukłon wielu bukmacherów w kierunku graczy. Pozwala to dosłownie w 2-3 minuty zarejestrować się, dokonać pierwszej wpłaty i obstawiać zakłady. Podczas rejestracji bukmacher wymaga od Ciebie podania tylko podstawowych danych, takie, jak imię, nazwisko, PESEL, login, hasło oraz adres e-mail.

W taki oto sposób obstawiać możesz przez 90 dni, a później bukmacher będzie wymagał od Ciebie podania dodatkowych danych. Jeżeli przed upływem 90 dni będziesz chciał dokonać w Superbet wypłaty wygranych, to również zostaniesz poproszony o dodatkowe dane, celem weryfikacji Twojej tożsamości.

Superbet wypłaty
Panel do wypłat w Superbet

W jaki sposób odbywa się weryfikacja tożsamości, która konieczna jest do wypłacenia kasy? Otóż zweryfikować możesz się od razu po rejestracji konta u tego bukmachera albo też przy próbie pierwszej wypłaty, ale nie później niż właśnie do 90 dni od otwarcia konta. Jeżeli przekroczysz ten termin, to bukmacher zablokuje Ci tymczasowo dostęp do zakładów i środków, aż nie potwierdzisz swojej tożsamości.

Weryfikacji dokonujesz poprzez uzupełnienie dodatkowych danych adresowych, a także przesłanie bukmacherowi skanu dowodu osobistego lub paszportu. Dokument możesz wybrać wedle własnego uznania.

Jak wypłacić wygrane?

Jeżeli masz już zweryfikowane konto, a bukmacher zaakceptował skany Twojego dowodu tożsamości, to w Superbet wypłata jest na wyciągnięcie ręki! No dobra wpierw trzeba wygrać, a później można wypłacać, świętować, inwestować, cokolwiek dusza zapragnie.

Wróćmy jeszcze na chwilę do weryfikacji. Czy bukmacher może odmówić weryfikacji, a jednocześnie zablokować Twoją kasę? Nie ma takiej możliwości. Jak już wspomnieliśmy, jeśli w ciągu 90 dni nie potwierdzisz swojej tożsamości, to otrzymasz tylko blokadę tymczasową, którą buk zdejmie po przesłaniu skanów. Oczywiście może zdarzyć się tak, że bukmacher odmówi weryfikacji – wówczas, kiedy skany dokumentu tożsamości będą nieczytelne.

Wówczas Obsługa Klienta poprosi Cię o przesłanie czytelniejszych zdjęć. Jedyną możliwością, kiedy nie będziesz mógł dokonać w Superbet wypłaty pieniędzy jest podanie przez Ciebie fałszywych danych podczas rejestracji. Jeśli nie będą się one zgadzały z danymi na dowodzie osobistym, czy paszporcie, to niestety, ale nie licz, że Twoja tożsamość zostanie zweryfikowana, a kasa wpłynie na rachunek bankowy.

Minimalna kwota wypłaty

Od jakiej kwoty jest w Superbet wypłata? Otóż bukmacher nie określa minimalnego progu wypłaty. Możesz wypłacić nawet złotówkę. Warto także nadmienić, że Superbet nie pobiera dodatkowych opłat, czy prowizji z tytułu wypłat. Jeżeli wypłacasz przykładowo 100 złotych, to tyle docelowo wyląduje na Twoim rachunku bankowym.

Metody wypłat w Superbet

Jak realizowane są w zakładach bukmacherskich Superbet wypłaty? Otóż, choć w Dziale Pomocy bukmachera znajdziemy informację, że gotówkę można wypłacać na dwa sposoby: kartą VISA lub Mastercard (błyskawicznie) lub przelewem bankowym, to w rzeczywistości, póki co, dostępna jest tylko ta druga opcja.

Oczywiście, ze względu na obowiązujące w Polsce regulacje prawne, każdy bukmacher może wypłacać środki tylko na osobiste rachunki bankowe swoich klientów, dlatego też identycznie jest w przypadku Superbet. Wypłata możliwa, jak już wspomnieliśmy, jest na razie za pośrednictwem przelewu bankowego. Niestety nie jest to płatność natychmiastowa, a tradycyjny przelew bankowy.

Wypłata krok po kroku

Superbet wypłaty
Konieczne jest przesłanie zdjęcia dokumentu

Po zalogowaniu się na swoje konto, w górnym prawym narożniku strony klikasz na swoją nazwę użytkownika. W rozwijanym menu ujrzysz odnośnik “Twoje konto” i to tam, musisz udać się w celu dokonania w Superbet wypłaty kasy. Następnie w lewym menu klikasz “Wypłata”. Wybierasz metodę płatności (na razie jest to tylko tradycyjny przelew bankowy) oraz kwotę wypłaty. Jeśli masz zweryfikowane konto, bukmacher przejdzie do realizacji Twojego zlecenia. Jeśli nie, to zostanie ono odrzucone, a Ty będziesz musiał potwierdzić swoją tożsamość – jak to zrobić, napisaliśmy na wstępie artykułu.

Zanim środki zostaną przesłane na Twój rachunek bankowy, najpierw cała płatność musi zostać zaakceptowana przez Dział Finansowy Superbet. Wypłata księgowana jest zazwyczaj w ciągu kilkunastu minut, ale w niektórych przypadkach może to się przeciągnąć do 2, czy 3 godzin.

Po zaakceptowaniu wypłaty ujrzysz zmianę jej statusu, a w ciągu 1-2 dni roboczych (w zależności od godzin księgowania w Twoim banku) otrzymasz środki na rachunek bankowy.

Czy mogę wypłacić bonus?

Początkujący gracze często zadają pytanie, czy można wypłacić bonus? Otóż od razu odpowiadamy, że nie, a poniżej wyjaśniamy dlaczego.

Chyba każdy z nas chciałby po dokonaniu rejestracji nie tylko otrzymać darmową kasę, ale też móc ją wypłacić, praktycznie bez żadnej gry. To byłoby za piękne. Bukmacher obdarowując Cię bonusem, chce także zachęcić Cię do obstawiania zakładów. Wobec tego w Superbet wypłaty środków przyznanych dzięki bonusowi na start nie są możliwe “od ręki”. Kasę wypłacisz dopiero, kiedy spełnisz określone w regulaminie bukmachera warunki obrotu bonusu.

Doskonale pewnie zdajesz sobie sprawę, że w Superbet bonus na start to aż 3755 zł złotych. Składają się na to cashback do 3500 zł, bonus od depozytu do 200 zł, freebet 35 zł za rejestrację z naszym kodem promocyjnym i bonus w aplikacji o wartości 20 zł.

Do wypłaty bonusu wystarczy dwukrotny obrót. Kurs łączny kuponów, które wliczają się do obrotu musi wynosić minimum 1.80. Po dokonaniu czterokrotnego obrotu na kuponach z choćby minimalnym wymaganym kursem, bonus możesz śmiało wypłacić!

Superbet metody płatności – najczęściej zadawane pytania

Klienci bukmachera Superbet mogą skorzystać z wielu metod płatności, w tym najpopularniejszych: kartą płatniczą, BLIK-iem czy też tradycyjnym przelewem bankowym. Wpłaty depozytu do Superbet można też dokonać za pośrednictwem systemów Przelewy24, TPay, Paysafecard, Skrill i Neteller.

Czy w Superbet wypłata jest skomplikowana?

Nie. Proces ten wygląda identycznie, jak u wszystkich legalnych bukmacherów.

Jaka jest minimalna kwota wypłaty?

Wypłacić możesz nawet złotówkę, ale oczywiście życzymy Ci zdecydowanie wyższej wygranej, jeśli zdecydujesz się na grę!

Czy w Superbet można zagrać za bonus i go wypłacić?

Za bonus możesz grać na co chcesz, ale zanim wypłacisz środki wygrane dzięki bonusowi, musisz dokonać obrotu, o którym szczegółowo piszemy w tym artykule.

W jakiej walucie można dokonywać wypłaty?

Jedyna waluta, którą udostępnia w Polsce Superbet jest naturalnie Polski Złoty. I to właśnie w niej dokonujesz wypłaty.

Jak długo trwają u bukmachera Superbet wypłaty środków?

Przelanie kasy nie powinno zająć bukmacherowi więcej niż kilka godzin, a środki pojawią się na Twoim rachunku bankowym w ciągu 1-2 dni roboczych. Wszystko uzależnione jest od godzin księgowania przelewów międzybankowych w Twoim banku.