Kod bonusowy Superbet

Witamy na polskim rynku kolejnego gracza! Pierwsze pytanie, jakie wszyscy sobie zadają to to, jak wygląda kod bonusowy Superbet. Czy nowy bukmacher zaoferował bonus powitalny, który pozwoli mu zachęcić do siebie nowych graczy? My już to sprawdziliśmy i mamy dla Ciebie wszystkie potrzebne informacje na temat tego rumuńskiego operatora.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin | Aktualizacja16/03/2021

Bonus 100% do 50zł + cashback do 500+150zł + freebet 34zł
Ciekawy nowy bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Szczegóły kodu bonusowego Superbet
Kod promocyjnynie wymagany
Wysokość bonusu100% od pierwszej wpłaty – do 50 zł
cashback do 650 zł
Freebet34 zł
Minimalny depozyt20 zł
Warunki obrotux4 z dwoma zdarzeniami na kuponie
(z min. kursem 1.3 dla każdego z nich i min. kursem łącznym 1.8)
Czas na wykonanie obrotu7 dni
Promocja ważna doodwołania
Promocja kierowana dozarejestrowany gracz, 18+

Superbet kod bonusowy

Dzięki kodom bonusowym można zwiększyć wartość otrzymywanego bonusu powitalnego, tyle pewnie już wiesz. Mamy specjalne kody od naprawdę wielu bukmacherów i chętnie dzielimy się nimi z czytelnikami naszego serwisu. Niestety na Superbet kod bonusowy 2020 jeszcze się nie pojawił.

Nie będziemy za to jakoś specjalnie buka krytykować, w końcu wśród swoich konkurentów na polskim rynku jest to praktycznie niemowlaczek, dopiero co umożliwił obstawianie. Na pochwałę też jednak nie zasłużył, szkoda, że nie zaczął działalności od dużego bum i udostępnienia opłacalnego kodu promocyjnego! Kiedy tylko się on pojawi, od razu Was o tym poinformujemy.

Przeczytaj także:
Superbet zakłady bukmacherskieAplikacja mobilna Superbetu
Bonus powitalny SuperbetSuperbet freebet
Rejestracja w SuperbecieKod bonusowy Superbet
Wypłata w SuperbecieSuperbet zakłady na żywo
Esport w SuperbecieSporty wirtualne w Superbecie

Jaki jest kod promocyjny Superbet?

Aktualnie, kod promocyjny nie jest potrzebny w Superbet. Jeśli chcesz odebrać bonus powitalny, wystarczy że zarejestrujesz się klikając w nasz link.

Gdzie wpisać kod bonusowy Superbet?

Na tę chwilę nie ma kodu promocyjnego, to już wiesz. Zaskoczyć może Cię natomiast coś innego, co niespodzianką okazało się już dla nas. Podczas rejestracji na Superbet w ogóle nie widać w formularzu miejsca, w które można by wpisać kod bonusowy w przyszłości. To ciekawe spostrzeżenie. Może u tego bukmachera powiększony bonus będzie można odebrać na inny sposób, na przykład klikając w specjalny link? A może formularz zostanie w przyszłości rozszerzony o miejsce na kod. To się dopiero okaże!

Bonus powitalny

No dobrze, było trochę narzekania na braki, ale jest też jeden potężny plus. Superbet od razu po wejściu na rynek udostępnił bonus powitalny, który nawet bez kodu prezentuje się całkiem ciekawie. Co prawda bukmacher nie będzie raczej mógł konkurować swoją ofertą z najlepszymi polskimi serwisami, ale jeśli wykorzystałeś już najlepsze bonusy na rynku, to propozycja Superbet może się dla Ciebie okazać dobrym kolejnym krokiem.

Ze strony bukmachera kusi Jerzy Dudek i ma czym: od Superbet możesz odebrać aż trzy bonusy od trzech pierwszych depozytów. Ich łączna wartość wynosi nawet 584 zł:

  • 100% do 50 zł od pierwszego depozytu.
  • Cashback do 500 zł.
  • Freebet 34 zł.

W tym tygodniu (15-21 marca) Superbet proponuje dodatkowy cashback 150zł dla nowych klientów, którzy przy rejestracji podadzą kod bonusowy GOAL. Szczegółowy regulamin promocji jest dostępny na stronie Superbet.

Powyżej wypisaliśmy maksymalne kwoty, ale jeśli nie chcesz, nie musisz oczywiście wpłacać aż tyle. Minimalny depozyt, który zakwalifikuje Cię do udziału w promocji to 20 zł. Możesz więc wypróbować bukmachera przy użyciu środków o mniejszej wartości. Jest także możliwość wpłacenia większej kwoty, ale przy każdym depozycie otrzymasz co najwyżej bonus o maksymalnej wartości wypisanej powyżej.

Maksymalna kwota bonusu, czyli 584 zł, nie robi jakiegoś ogromnego wrażenia. Większość polskich buków oferuje tak naprawdę więcej kasy, w przypadku niektórych konkurentów nawet kilkukrotnie więcej! Superbet broni się jednak ze względu na naprawdę przyjazny warunek obrotu, który spodoba się w szczególności początkującym graczom.

Aby wypłacić otrzymane od bukmachera pieniądze, należy obrócić nimi cztery razy po kursie minimalnym 1.80. To jedna z najmniej ryzykownych ofert na polskim rynku! Do tego są akceptowane kupony SOLO, co czyni warunek obrotu jeszcze prostszym do wypełnienia. Minus stanowi natomiast krótki okres aktywności bonusu. Warunek trzeba spełnić w ciągu maksymalnie siedmiu dni.

Dobrze więc wpłacić kasę do serwisu w okresie pełnym ciekawych meczów. Jeżeli zdeponujesz pieniądze w trakcie przerwy od rozgrywek, może się okazać, że będziesz musiał obstawiać na zupełnie nieznajome ligi czy dyscypliny i przegrasz swój bonus! Promocja jest dostępna tylko dla osób pełnoletnich, które po raz pierwszy założą konto w serwisie i w pełni je zweryfikują.

Inne bonusy

Może nie pojawił się póki co na Superbet kod bonusowy, ale bukmacher rozpoczął działalność z całkiem niezłą ofertą innego rodzaju promocji. Uważamy to za spory plus. Wielu buków leci sobie w tym temacie w kulki i potrafi nawet przez kilka miesięcy nie zaoferować swoim użytkownikom niczego specjalnego. Sprawdźmy, jakiego rodzaju bonusy ma na razie Superbet.

  • Super Mecz: bukmacher obiecuje że codziennie będzie mieć w ofercie naprawdę mocno podkręcony kurs na najważniejsze wydarzenie dnia. Deklaruje się, że wystawi kursy na taki mecz zupełnie bez marży, co pozwoli graczom wycisnąć z zakładów jeszcze więcej zysków. Promocja jest dostępna zarówno online, jak i w punktach fizycznych.
  • Super Extra: w ramach tej promocji Superbet zwiększa kursy na “pewniaczki”, czyli na zwycięstwa faworytów. Aby skorzystać z polepszonej oferty trzeba umieścić na kuponie przynajmniej pięć wydarzeń, każde z kursem minimalnym 1.10. Sporym plusem jest fakt, że ta akcja łączy się z opisanym powyżej bonusem Super Mecz. Promocja jest dostępna zarówno online, jak i w punktach fizycznych.
  • Super Live: Ta akcja jest dla odmiany dostępna tylko przez internet. Polega na pojawianiu się specjalnych, podwyższonych kursów na wydarzenia odbywające się na żywo.
  • Super Szansa: Bonus Super Szansa jest przeznaczony tylko dla klientów lokali Superbet. To swoiste ubezpieczenie na taśmy AKO składające się z naprawdę wielu selekcji. Aby wziąć udział w promocji, musisz postawić kupon z 11 wydarzeniami, każde o kursie co najmniej 1.30. Jeżeli tylko jedno z nich nie trafi, w ramach pocieszenia otrzymasz 10% wygranej, która należałaby Ci się, gdyby na kuponie było tylko 10 zdarzeń.
  • Super Bonus: Ta promocja również jest dostępna tylko w punkcie. Dobrze nadaje się ona dla fanów taśm. To po prostu kolejna wariacja na temat modnych ostatnio mnożników, które zwiększają potencjalną wygraną z kuponu AKO z wieloma wydarzeniami. Jeśli umieścisz na swoim zakładzie 6 wydarzeń, będziesz mieć szansę na wygraną zwiększoną o 5%. Mnożnik powiększa się z każdą kolejną dodaną selekcją i może wynieść nawet +150%!

Jak widzisz na Superbet od samego początku jest całkiem sporo ofert bonusowych, chociaż nie robią one bardzo dużego wrażenia. Większość z nich to tak naprawdę po prostu podniesione kursy, pozostałe akcje wymagają natomiast obstawiania bardzo ryzykownych zakładów AKO, co oznacza, że mało komu uda się rzeczywiście odebrać podwyższoną wygraną.

Bonus 100% do 50zł + cashback do 500+150zł + freebet 34zł
Ciekawy nowy bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg