STS freebet. Czy STS oferuje freebet?

Zakład bez ryzyka 100 zł tylko z kodem GOAL
Największy polski bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Chcesz sprawdzić czy freebet w STS jest dostępny w ramach oferty powitalnej dla nowych graczy? Przeczytaj nasz artykuł, w którym prezentujemy bonusy jakie przygotował lider rynku dla klientów zakładających konto z kodem promocyjnym GOAL.

Spis treści:

STS freebet bez depozytu

Czy bukmacher STS oferuje darmowy zakład bez konieczności wpłacania własnych środków? Taka oferta była jeszcze niedawno dostępna, ale obecnie promocja STS freebet 30 zł z kodem promocyjnym GOAL nie jest aktywna. Rejestrując konto w STS z kodem GOAL można jednak odebrać bonusy o łącznej wartości do 1640 zł, w tym unikalny zakład bez ryzyka do 100 zł.

Bonusy w STSWarunki
STS Kod promocyjnyGOAL
Zakład bez ryzykado 100 zł
Bonus od depozytudo 1500 zł

STS darmowy zakład

Na bonus powitalny STS składają się bonusy od depozytów oraz zakłady bez ryzyka. Darmowy zakład nie jest obecnie częścią oferty powitalnej STS, ale warto zapoznać się z zakładem bez ryzyka, który zapewnia “ubezpieczenie” pierwszego zakładu w STS do kwoty 100 zł. Z oferty “zakład bez ryzyka” skorzystasz jeśli wpiszesz podczas rejestracji nasz kod promocyjny STSGOAL”.

STS bonus za rejestrację

Freebet od STS nie jest obecnie dostępny, ale zakładając konto u tego bukmachera możesz liczyć na pakiet atrakcyjnych bonusów powitalnych, na które składają się:

Bonus od depozytu do 1500 zł

Tutaj mamy znany i lubiany bonus od depozytu. Właśnie ta część oferty powitalnej może być dla Ciebie najbardziej zyskowna. Aby z niej skorzystać, musisz jednak zdeponować własne pieniądze i zapisać się do promocji podczas zakładania konta. Maksymalna kwota bonusu to 1500 zł, jednak jest on podzielony na 3 części:

  • bonus 100% od 1. wpłaty do 300 zł
  • bonus 50% od 2. wpłaty do 500 zł
  • bonus 50% od 3. wpłaty do 700 zł

Co ważne, drugi i trzeci bonus można odebrać dopiero po spełnieniu warunków obrotu poprzednim bonusem. Zgodnie z regulaminem promocji, masz 30 dni od założenia konta na dokonanie trzech pierwszych wpłat, które będą objęte bonusem.

Zakład bez ryzyka 100 zł

Podając kod GOAL podczas rejestracji w STS otrzymasz możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka na kwotę 100 zł! Zakład bez ryzyka w STS obejmuje pierwszy zakład u tego bukmachera. Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, otrzymasz od STS swoją wygraną. Jeśli jednak Twój kupon okaże się przegrany, wówczas otrzymasz zwrot stawki (stawka kuponu równa się kwocie wkładu pomniejszonej o podatek od gier) na konto bonusowe.

Cashback do 20 zł na BetGames i sporty wirtualne

Ten cashback obowiązuje wyłącznie na STS Betgames, czyli nową ofertę kasynową bukmachera. Możesz tam obstawiać na trzy gry karciane z krupierkami, które na żywo rozkładają kolejne talie. Pewnie bardziej interesujesz się zakładami sportowymi, skoro jesteś na tej stronie, ale STS ma specjalną ofertę, którą stara się zachęcić graczy do wypróbowania Betgames. Twoje stawki z zakładów stawianych na gry karciane pierwszego dnia zabawy będą ubezpieczone na maksymalną kwotę 20 zł. Czemu by więc nie spróbować? Pamiętaj jednak, że aby otrzymać zwrot na saldo główne, będziesz musiał obrócić nim trzykrotnie po kursie minimalnym 1.91. Podobną ofertę STS proponuje na sporty wirtualne. Tu również zyskasz cashback 20 zł.

STS: Jak odebrać bonusy?

Ta instrukcja jest praktycznie niepotrzebna, bo cały proces jest tak prosty! Aby mieć możliwość skorzystania z bonusów musisz po prostu założyć konto w serwisie STS, podając przy tym nasz kod promocyjny “GOAL” – no i tyle!

Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się trochę więcej na temat rejestracji, oto kilka przydatnych faktów. Po pierwsze – pamiętaj, że aby grać u bukmachera, musisz być osobą pełnoletnią. Jeśli brakuje Ci jeszcze kilku lat, cóż, lepiej poczekaj! Próba założenia konta nie skończy się dobrze. Dlaczego?

Aby udanie się zarejestrować, będziesz musiał zweryfikować swoją tożsamość, w tym datę urodzenia. Jest to konieczny warunek do założenia konta i odebrania freebetu. Będziesz potrzebować zdjęcia dokumentu takiego jak dowód osobisty lub paszport. Należy wgrać plik ze zdjęciem do serwisu i poczekać, aż konsultant STS zweryfikuje jego prawdziwość. Nie martw się, to nie potrwa długo.

Pamiętaj też, aby koniecznie podać prawdziwe dane bez żadnych literówek. Jeśli chodzi o informacje typu imię i nazwisko, będą one porównywane do danych na dokumencie, więc każda literówka przedłuży ten proces, ponieważ dane nie będą się zgadzać. Natomiast w kwestii konta bankowego – pieniądze z serwisu są wypłacane wyłącznie na konto założone na Twoje zweryfikowane dane i zmiana raz podanego numeru trochę trwa. Dlatego dobrze od razu podać właściwe informacje i potem niczym się nie przejmować.

Sprawdź nasz Poradnik Typera i przeczytaj:

Freebet w zakładach bukmacherskich STS

Na czym ogólnie polegają darmowe zakłady i czy można je znaleźć także u innych bukmacherów? Już tłumaczymy. W większości przypadków gracz otrzymuje freebet o określonej wartości i musi postawić jeden kupon właśnie za tę kwotę. Na przykład na PZBuk można dostać freebet 50 zł (chociaż wymagany jest depozyt i postawienie zakładu) i cała ta kasa musi być zainwestowana w jeden kupon.

Dlatego ciągle wspominamy o tym, że STS naprawdę wyróżnia się na tle konkurencji. Zdecydowana większość bukmacherów nie pozwala tak swobodnie rozporządzać tak dużą kwotą – i to bez depozytu. Czapki z głów.

Jeśli będziesz szukać freebetów u innych bukmacherów, zwróć uwagę nie tylko na niezwykle ważny warunek obrotowy, ale także na warunki samego obstawiania. O co tu chodzi? Czego oni znowu chcą? Cóż, na STS możesz obstawiać swoje darmowe środki zupełnie dowolne, do Ciebie należy wybór: zakłady single czy AKO, ryzykownie czy bezpiecznie, piłka nożna czy krykiet.

Freebet u bukmachera

U wielu bukmacherów zakłady za freebet są jednak ograniczone. Może być na przykład konieczność umieszczenia na kuponie co najmniej trzech wydarzeń albo skomponowania zakładu tak, aby kurs minimalny wyniósł 2.0. To wszystko stanowi oczywiście utrudnienie, bo nie pozwala w pełni niezależnie decydować o taktyce obstawiania. Dlatego tym lepiej wypada po raz kolejny freebet STS bez depozytu.

Co sądzisz o przedstawionej w artykule ofercie? Naszym zdaniem jest ona bardzo dobra, co widać chyba zresztą po naszych komplementach. Za główny minus uznajemy to, że STS uznaje przy warunku obrotu jedynie wygrane kupony. Nie zalicza on ani przegranych, ani wypłaconych przez cashout zakładów. Są na polskim rynku bukmacherzy, którzy podchodzą do tego elementu obrotu dużo swobodniej!

STS ma jednak jeden z najniższych wymaganych kursów, więc doskonale nadrabia opisaną powyżej wadę. Wielu innych buków każe obstawiać po kursie 2.00 albo nawet 2.20, co w znacznym stopniu utrudnia podejmowanie w miarę bezpiecznych decyzji i zmusza graczy do dużego ryzyka. Kurs wymagany 1.91 i tylko trzykrotny obrót oznaczają, że nawet początkujący gracz ma sporą szansę na to, aby przy odrobinie szczęścia udanie wypłacić kasę z freebetu. Będziemy trzymać kciuki, abyś bez problemu dokonał tego również Ty!

Darmowe vouchery STS – czym są?

O darmowych zakładach dla nowych klientów napisaliśmy już praktycznie wszystko. Na koniec warto jednak poruszyć jeszcze temat darmowych voucherów. Tutaj sprawa wygląda nieco inaczej. O ile darmowe zakłady były dostępne dla nowych graczy w pakiecie powitalnym, tak już vouchery często rozdawane są także obecnym graczom. Wystarczy aktywnie i regularnie obstawiać zakłady na STS. Od czasu do czasu bukmacher swoim klientom oferuje vouchery na darmowe zakłady. Warto zaglądać na swoje konto oraz skrzynkę mailową lub SMS, lub śledzić informacje w aplikacji mobilnej STS. To właśnie tam trafia zazwyczaj informacja o przyznaniu voucheru STS.

Zakład bez ryzyka 100 zł tylko z kodem GOAL
Największy polski bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
Czy STS ma w swojej ofercie freebet?

Zakłady bukmacherskie STS nie oferują freebetu, który można odebrać za rejestrację konta. Taka promocja nie jest aktualnie częścią oferty powitalnej tego bukmachera.

Jakie bonusy powitalne oferuje STS?

Bonusy na start w STS to bonusy od depozytów oraz zakład bez ryzyka o łącznej wartości do 1640 zł. Aby odebrać pełen pakiet bonusów należy użyć kodu promocyjnego “GOAL” podczas zakładania konta.