STS zakład bez ryzyka 100 zł!

Bonus 1560+250 zł w STS z kodem GOAL
Największy polski bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

W STS zakład bez ryzyka w znaczący sposób przekonuje nowych graczy, by dołączyli do tego bukmachera i zagrali pierwszy kupon. Dla użytkowników to okazja, bo obstawiając w STS niczym nie ryzykują. Zakład bez ryzyka daje gwarancje, że porażka zostanie… wynagrodzona. Mowa o bonusie cashback, czyli zwrocie stawki za przegrany kupon. W STS z kodem promocyjnym GOAL możecie odebrać rekordowy bonus bez ryzyka o wartości 100 zł. Zainteresowani? Sprawdźcie, jak zyskać bonus od bukmachera STS!

Spis treści:

Czym jest zakład bez ryzyka w STS?

W zakładzie bez ryzyka u bukmachera STS można odzyskać stówkę – maksymalna kwota zwrotu wynosi bowiem właśnie 100 zł! Jeśli słyszałeś o bonusie bez ryzyka w STS, to gwarantujemy, że nigdzie indziej nie uzyskasz więcej niż właśnie przez rejestrację z serwisu goal.pl. Nasz kod promocyjny do tego bukmachera zapewnia najlepszy start bez ryzyka.

STS w bonusach powitalnych umożliwia nowym użytkownikom odbiór nie tylko zakładu bez ryzyka, ale także bonusu 100% od pierwszej wpłaty do 300 zł oraz bonusów 50% od kolejnych dwóch wpłat, odpowiednio do 500 i 700 zł. Udział w ofercie cashback nie wyklucza cię z tego, żeby odebrać również pozostałe bonifikaty od tego bukmachera. Zakład bez ryzyka możesz postawić po pierwszym depozycie, a promocja ta łączy się z bonusem 100% do 300 zł. O co chodzi w cashbacku STS? Sytuacja jest prosta: obstawiasz kupon, na który bukmacher oferuje ubezpieczenie 100% stawki (pomniejszonej o podatek). Kiedy wygrasz – odbierasz zwycięską kwotę z kuponu, ale jeśli przegrasz – odzyskujesz utracone pieniądze. Brzmi fajnie, prawda?

STS zakład bez ryzykaKwota
Oferta standardowa0 zł
Z kodem promocyjnym100 zł
Kod promocyjnyGOAL

Rejestracja na zakład bez ryzyka STS

Na początku musimy ustalić pewne fakty. Po pierwsze – zakład bez ryzyka jest tylko dla nowych graczy tego bukmachera, którzy nie zarejestrowali wcześniej konta online. Jeśli należysz do grupy typerów, którzy nie obstawiali zakładów STS przez internet, to możesz bez przeszkód skorzystać z tej oferty. Co trzeba zrobić? Cała przygoda z bukmacherem rozpoczyna się od rejestracji konta w zakładach bukmacherskich STS. Tak jest w STS, który jest legalnym operatorem przestrzegającym wszystkich zasad ustawowych. Bonus powitalny od tego bukmachera, a tym samym zakład bez ryzyka, można odebrać, gdy założy się nowe konto bukmacherskie.

W bonusach za rejestrację w STS możesz uzyskać:

 • Zakład bez ryzyka 100 zł,
 • Bonus od pierwszej wpłaty 100% do 300 zł,
 • Bonus od drugiej wpłaty 50% do 500 zł,
 • Bonus od trzeciej wpłaty 150% do 700 zł
 • Bonus za wykonanie zadań 60 zł.

Jako nowy klient STS nie musisz ograniczać się do wyboru jednego bonusu, bo masz prawo do skorzystania z każdego rodzaju promocji. W tym artykule wyjaśniamy: jak odebrać zakład bez ryzyka?

Do najwyższego zestawu bonusów potrzebujesz zweryfikowanego kodu promocyjnego STS, który wpiszesz do formularza rejestracji tego bukmachera. Nie musisz go nigdzie szukać, bo znajdziesz go w tym miejscu! To kod: GOAL, a kliknięcie w nasz odnośnik spowoduje przejście do rejestracji STS, gdzie hasło promocyjne będzie już za ciebie wprowadzone.

Rejestrując się na bonus bez ryzyka nie musisz posiadać przy sobie dokumentu tożsamości. To oferta, która działa na tymczasowym koncie, bez konieczności weryfikacji.

Jak się zarejestrować w STS? Sprawdź nasz poradnik:

 1. Skorzystaj z naszego linku i przejdź do rejestrację w STS.
 2. Uzupełnij pierwszy formularz rejestracji wprowadzając: adres e-mail, hasło, numer telefonu i kod promocyjny.
 3. W drugim oknie rejestracji wpisz: imię, nazwisko, PESEL, kod SMS i narodowość.
 4. Zakończ rejestrację ustalając limity na koncie.

Jak odebrać zakład bez ryzyka od STS?

Procedura związana z odbiorem bonusu bez ryzyka od STS opiera się na wykonaniu rejestracji, dokonaniu pierwszej wpłaty, a następnie zagraniu zakładu. To podstawowe czynności, które każdy gracz powinien umieć zrealizować. Oczywiście wiemy, że ty dopiero zaczynasz swoją przygodę z bukmacherem STS, dlatego w szczegółach wyjaśnimy, co i jak powinieneś zrobić!

Jeśli zarejestrowałeś się w STS, to nie musisz długo czekać, by móc odebrać zakład bez ryzyka. Tak naprawdę możesz zrobić to w tym samym dniu – ba, tej samej godzinie. Jaki powinien być twój kolejny krok? Wykonanie pierwszej wpłaty na konto. Do zakładu bez ryzyka potrzebujesz minimalnego depozytu o wartości 50 PLN. Od tej kwoty przyznawany jest zwrot stawki do maksymalnej wartości 100 PLN. Jeśli wpłacisz za mało np. 15 PLN, to nie zostaniesz zakwalifikowany do bonusu cashback.

W jaki sposób możesz zrobić wpłatę na zakład bez ryzyka? W STS masz szeroki wybór transakcji, a środki na bonus możesz zdeponować korzystając z błyskawicznych systemów płatniczych takich jak: VISA, Mastercard, dotpay, PayU, BLIK, PayPal, Paysafecard, tpay, Skrill i Neteller.

Przelew na konto główne STS wykonany? W takim razie możesz przejść do ostatniego kroku:zagrania kuponu bez ryzyka. Jaki zakład spełnia warunki cashbacku? W tym przypadku STS nie ustalił kursu minimalnego ani nie wskazał konkretnego rodzaju zakładu. Do ubezpieczenia zalicza się zakład SOLO i AKO.

Zakład bez ryzyka od STS w skrócie:

 • Zarejestruj się w STS i wpisz kod promocyjny: GOAL.
 • Dokonaj pierwszej wpłaty na konto (minimum 50 PLN).
 • Przygotuj zakład bez ryzyka: pojedynczy lub akumulowany.
 • W razie porażki – odbierz 100% zwrotu stawki.

Bonus jako zwrot stawki zostanie przyznany tylko w jednym przypadku, gdy przegrasz swój pierwszy kupon w STS postawiony z salda głównego lub bonusowego.

STS bonus cashback – zasady

Jak wiadomo, wiele bonusów bukmacherskich obwarowanych jest regulaminami i specjalnymi wytycznymi. Jak na tym tle wygląda zakład bez ryzyka STS? Jakie zasady bukmacher zastosował w tej promocji? Jak już mogłeś zauważyć – postawienie kuponu bez ryzyka nie wiąże się ze specjalnymi restrykcjami. STS zezwala na grę zakładów SOLO i kuponów wielokrotnych. Co więcej, do bonusu cashback można wykorzystać również zakłady przedmeczowe i “na żywo”.

Obstawiając bez ryzyka należy mieć na uwadze, by korzystać tylko ze sportowych kursów. STS oferuje też pozostałe produkty takie jak Betgames i wirtualne sporty, ale one są wyłączone z zakładu bez ryzyka.

Gdy już otrzymasz cashback (zwrot stawki), to suma ta zostanie przyznana na konto depozytowe lub bonusowe – w zależności od tego z którego konta postawiłeś zakład. Oznacza, to że w przypadku konta depozytowego nie będziesz musiał dokonywać obrotu. Inaczej sprawa m się jeżeli środki trafią na konto bonusowe. W tym przypadku potrzebny będzie obrót. Jaki? Wystarczy zagrać za bonus tylko trzy razy po kursie minimalnym 1.91. To pozwoli przenieść bonus na konto główne, a co za tym idzie – wypłacić pieniądze na rachunek bankowy. Użytkownik ma 120 dni, żeby zrealizować ten postulat obrotu od STS.

Zakład bez ryzyka w STS – najczęściej zadawane pytania

Ile otrzymasz w zakładzie bez ryzyka od STS?

Bukmacher STS pozwala odebrać w bonusie cashback aż do 100 złotych.

Dla kogo jest bonus bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka STS jest dedykowany dla nowych klientów rejestrujących konto z kodem GOAL.

Czy cashback od STS trzeba obrócić?

Tak, bonus wymaga trzykrotnego obrotu w zakładach po kursie minimalnym 1.91.