STS zakład bez ryzyka 234 zł!

W STS zakład bez ryzyka w znaczący sposób przekonuje nowych graczy, by dołączyli do tego bukmachera i zagrali pierwszy kupon. Dla użytkowników to wielka okazja, bo obstawiając w STS niczym nie ryzykują. Zakład bez ryzyka daje gwarancje, że porażka zostanie…wynagrodzona. Mowa o bonusie cashback, czyli zwrocie stawki za przegrany kupon. W STS z kodem promocyjnym GOAL możecie odebrać rekordowy bonus bez ryzyka o wartości 234 zł. Zainteresowani? Sprawdźcie, jak zyskać bonus od bukmachera STS!

Spis treści:

Czym jest zakład bez ryzyka w STS?

W zakładzie bez ryzyka u bukmachera STS można otrzymać ponad 200 złotych – dokładniej maksymalna kwota zwrotu wynosi 234 zł! Jeśli słyszałeś o bonusie bez ryzyka w STS, to gwarantujemy, że nigdzie indziej nie uzyskasz więcej niż właśnie przez rejestrację z serwisu goal.pl. Nasz kod promocyjny do tego bukmachera zapewnia najlepszy start bez ryzyka. Możesz uwierzyć na słowo – szczycimy się tym, że do polskich bukmacherów oferujemy ekskluzywne promocje VIP.

STS w bonusach powitalnych umożliwia nowym użytkownikom odbiór nie tylko zakładu bez ryzyka, ale też: freebetu 30 zł i bonusu 100% od wpłaty do 1200 zł. Udział w ofercie cashback nie wyklucza cię z tego, żeby odebrać również pozostałe bonifikaty od tego bukmachera. Zakład bez ryzyka możesz postawić po pierwszym depozycie, a promocja ta łączy się z bonusem 100% do 1200 zł. O co chodzi w cashbacku STS? Sytuacja jest prosta: obstawiasz kupon, na który bukmacher oferuje ubezpieczenie 100% stawki (pomniejszonej o podatek). Kiedy wygrasz – odbierasz zwycięską kwotę z kuponu, ale jeśli przegrasz – odzyskujesz utracone pieniądze. Brzmi fajnie, prawda?

Rejestracja na zakład bez ryzyka STS

Na początku musimy ustalić pewne fakty. Po pierwsze – zakład bez ryzyka jest tylko dla nowych graczy tego bukmachera, którzy nie zarejestrowali wcześniej konta online. Jeśli należysz do grupy typerów, którzy nie obstawiali zakładów STS przez internet, to możesz bez przeszkód skorzystać z tej oferty. Co trzeba zrobić? Cała przygoda z bukmacherem rozpoczyna się od rejestracji konta w zakładach bukmacherskich STS. Tak jest w STS, który jest legalnym operatorem przestrzegającym wszystkich zasad ustawowych. Bonus powitalny od tego bukmachera, a tym samym zakład bez ryzyka, można odebrać, gdy założy się nowe konto bukmacherskie.

W bonusach za rejestrację w STS możesz uzyskać:

 • Zakład bez ryzyka 234 zł,
 • Freebet w STS to aż 30 zł,
 • Bonus od wpłaty 100% do 1200 zł.

Jako nowy klient STS nie musisz ograniczać się do wyboru jednego bonusu, bo masz prawo do skorzystania z każdego rodzaju promocji. W tym artykule wyjaśniamy: jak odebrać zakład bez ryzyka?

Do najwyższego zestawu bonusów potrzebujesz zweryfikowanego kodu promocyjnego STS, który wpiszesz do formularza rejestracji tego bukmachera. Nie musisz go nigdzie szukać, bo znajdziesz go w tym miejscu! To kod: GOAL, a kliknięcie w nasz odnośnik spowoduje przejście do rejestracji STS, gdzie hasło promocyjne będzie już za ciebie wprowadzone.

Rejestrując się na bonus bez ryzyka nie musisz posiadać przy sobie dokumentu tożsamości. To oferta, która działa na tymczasowym koncie, bez konieczności weryfikacji.

Jak się zarejestrować w STS? Sprawdź nasz poradnik:

 1. Skorzystaj z naszego linku i przejdź do rejestrację w STS.
 2. Uzupełnij pierwszy formularz rejestracji wprowadzając: adres e-mail, hasło, numer telefonu i kod promocyjny.
 3. W drugim oknie rejestracji wpisz: imię, nazwisko, PESEL, kod SMS i narodowość.
 4. Zakończ rejestrację ustalając limity na koncie.

Jak odebrać zakład bez ryzyka od STS?

Procedura związana z odbiorem bonusu bez ryzyka od STS opiera się na wykonaniu rejestracji, dokonaniu pierwszej wpłaty, a następnie zagraniu zakładu. To podstawowe czynności, które każdy gracz powinien umieć zrealizować. Oczywiście wiemy, że ty dopiero zaczynasz swoją przygodę z bukmacherem STS, dlatego w szczegółach wyjaśnimy, co i jak powinieneś zrobić!

Jeśli zarejestrowałeś się w STS, to nie musisz długo czekać, by móc odebrać zakład bez ryzyka. Tak naprawdę możesz zrobić to w tym samym dniu – ba, tej samej godzinie. Jaki powinien być twój kolejny krok? Wykonanie pierwszej wpłaty na konto. Do zakładu bez ryzyka potrzebujesz minimalnego depozytu o wartości 20 PLN. Od tej kwoty przyznawany jest zwrot stawki do maksymalnej wartości 234 PLN. Jeśli wpłacisz za mało np. 15 PLN, to nie zostaniesz zakwalifikowany do bonusu cashback.

W jaki sposób możesz zrobić wpłatę na zakład bez ryzyka? W STS masz szeroki wybór transakcji, a środki na bonus możesz zdeponować korzystając z błyskawicznych systemów płatniczych takich jak: VISA, Mastercard, dotpay, PayU, BLIK, PayPal, Paysafecard, tpay, Skrill i Neteller.

Przelew na konto główne STS wykonany? W takim razie możesz przejść do ostatniego kroku:zagrania kuponu bez ryzyka. Jaki zakład spełnia warunki cashbacku? W tym przypadku STS nie ustalił kursu minimalnego ani nie wskazał konkretnego rodzaju zakładu. Do ubezpieczenia zalicza się zakład SOLO i AKO – byleby jego stawka wynosiła przynajmniej 20 PLN.

Zakład bez ryzyka od STS w skrócie:

 • Zarejestruj się w STS i wpisz kod promocyjny: GOAL.
 • Dokonaj pierwszej wpłaty na konto (minimum 20 PLN).
 • Przygotuj zakład bez ryzyka: pojedynczy lub akumulowany po minimalnej stawce 20 PLN.
 • W razie porażki – odbierz 100% zwrotu stawki.

Bonus jako zwrot stawki zostanie przyznany tylko w jednym przypadku, gdy przegrasz swój pierwszy kupon w STS postawiony z salda głównego.

STS bonus cashback – zasady

Jak wiadomo, wiele bonusów bukmacherskich obwarowanych jest regulaminami i specjalnymi wytycznymi. Jak na tym tle wygląda zakład bez ryzyka STS? Jakie zasady bukmacher zastosował w tej promocji? Jak już mogłeś zauważyć – postawienie kuponu bez ryzyka nie wiąże się ze specjalnymi restrykcjami. STS zezwala na grę zakładów SOLO i kuponów wielokrotnych. Co więcej, do bonusu cashback można wykorzystać również zakłady przedmeczowe i “na żywo”.

Obstawiając bez ryzyka należy mieć na uwadze, by korzystać tylko ze sportowych kursów. STS oferuje też pozostałe produkty takie jak Betgames i wirtualne sporty, ale one są wyłączone z zakładu bez ryzyka.

Gdy już otrzymasz cashback (zwrot stawki), to suma ta zostanie przyznana na konto bonusowe. To oznacza, że musisz wykonać obrót, aby pieniądze te znalazły się na saldzie głównym. O jakim obrocie mowa? Wystarczy zagrać za bonus tylko raz po kursie minimalnym 1.91. To pozwoli przenieść bonus na konto główne, a co za tym idzie – wypłacić pieniądze na rachunek bankowy. Użytkownik ma 120 dni, żeby zrealizować ten postulat obrotu od STS.

Zakład bez ryzyka w STS – najczęściej zadawane pytania

Ile otrzymasz w zakładzie bez ryzyka od STS?

Bukmacher STS pozwala odebrać w bonusie cashback aż 234 złotych.

Dla kogo jest bonus bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka STS jest dedykowany dla nowych klientów rejestrujących konto z kodem GOAL.

Czy cashback od STS trzeba obrócić?

Tak, bonus wymaga jednokrotnego obrotu w zakładach po kursie minimalnym 1.91.